У Тернополі за кошти бюджету міста та підприємців відремонтували дорогу на Поліській

У Тернополі за кошти бюджету міста та підприємців відремонтували дорогу на Поліській

7 листопада завершився ремонт на вул. Поліській (ділянка дороги від вул. Промислової до вул. Поліська, 11).

Капітальний ремонт дорожнього покриття та влаштування тротуару на вул. Поліській проведені на умовах співфінансування, частину вартості виконання робіт якого сплачено з бюджету міста (громади) та іншу частина -  за кошти підприємців, чиї фірми розташовані на даній вулиці, повідомляє прес-служба міської ради.

«Компанії, що розміщені на вул. Поліській, є великими платниками податків та одними з найбільших роботодавців у нашому місті. Щороку кількість таких підприємств у цьому районі лише збільшується, тому і виникла потреба в капітальному ремонті дорожнього покриття, - розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. -  Частина вартості ремонтних робіт сплачена за рахунок бюджетних коштів, проте понад половину грошей виділили підприємці.

Серед цих підприємств був основний інвестор, а ще вісім підприємств долучилися до фінансування.

Така співпраця та спільні проєкти є прикладом соціально відповідального бізнесу, зазначають у міській раді.

Зазначимо, що ремонт вулиці Поліської у Тернополі не проводився понад 20 років, то ж стан дорожнього покриття тривалий час перебував у незадовільному стані.

Читайте також "В ті ями вже напевно можна рибу запускати", - підприємці з Поліської хочуть, щоб відремонтували дорогу

«Протяжність відремонтованої ділянки дороги складає 420 м, а роботи виконували працівники підрядної організації ТОВ «Добробут», - додає начальник відділу технагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик. – В рамках ремонту тут виконані роботи з влаштування системи дощової каналізації, дорожнього покриття, бордюрів та одностороннього тротуару. На даний час роботи уже на завершальному етапі, підрядникам необхідно лише влаштувати заїзди до підприємств, що розташовані на цій вулиці».


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • саша
    треба так зробити  біля все для автомобіля  вище автомобільного базару
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У 28-й школі підготували Пункт незламності: який має вигляд play_circle_filled 20:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 27 січня 20:01 Майже 40 хвилин висіла на балконі непритомна: історія 14-річної Насті Цяпало, яка вижила після ракетного удару 19:02 Місяцями без вікон і ремонти власним коштом: як живуть постраждалі від ракетної атаки Від читача 10:29 Кар’єрний старт 2026: січневий топ вакансій 18:30 27 січня на трьох вулицях Тернополя не буде води: адреси 18:00 Тернопільські підприємці можуть отримати часткову компенсацію за придбані генератори, але є умови 17:20 Жителя Тернополя підозрюють в організації наркопритону 16:35 Підполковнику районного ТЦК оголосили підозру за «вирішення питання» з обліком військовозобов’язаного 15:55 Апеляційна палата закрила кримінальну справу Головка за недостовірне декларування 15:06 Продаючи вишиванку, жінка з Тернополя втратила зі своїх карток 52 тисячі гривень 14:30 На Тернопільщині відбулися аварійні пошкодження електромереж 14:03 В автобусі перебували 15 людей: деталі аварії неподалік Монастириська 13:30 Тернопільщина втратила Героїв Романа Павука та Володимира Шибистого 12:55 Двоє жінок та подружжя загинули в пожежах на Тернопільщині 12:22 Тренер-викладач з Чорткова встановив три рекорди України 11:45 Збір на лікування для бабусі: 26-річну жінку з Борщева затримали за підозрою шахрайстві 11:07 Розшукують водія, який на Бродівській збив жінку та залишив місце аварії 10:45 Євро у банках вже вартує понад 51 гривню 10:10 Стрітення та початок Великого посту: Церковний календар на лютий 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up