Водієві «Рено» загрожує до 8 років ув’язнення через смерть пасажирки та травми інших

Водієві «Рено» загрожує до 8 років ув’язнення через смерть пасажирки та травми інших

Дві резонансні ДТП з потерпілими трапились останнім часом поблизу бару «SV» - при виїзді з Тернополя у напрямку Смиківців.

В одній постраждали четверо людей, щоправда травми трьох з них легкі.

В іншій травми отримали теж четверо пасажирів. Одна дівчина померла наступного після аварії дня у лікарні.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Богдан у Тернополі на Automoto.ua.

Нагадаємо, Біля Cмиківців водій Mercedes врізався у білборд. Трьох постраждалих забрала швидка. Аварія трапилась близько 19.00 у суботу, 15 липня,
- В автомобілі «Мерседес» перебували водій та троє пасажирів, - повідомив начальник відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту Богдан Шуляр. – Станом на 21 липня усі залишили стаціонар. В однієї пасажирки перелом ключиці, тобто, за попередніми даними, - середньої тяжкості тілесні ушкодження. В решти трьох легкі ушкодження.

Водій та пасажири між собою знайомі, претензій один до одного не мають, кажуть слідчі.  

- Призначено судово-медичні експертизи для встановлення ступеня тяжкості заподіяних потерпілим травм та автотехнічні експертизи для встановлення швидкості руху автомобіля «Мерседес», - каже Богдан Шуляр. – А також причин його виїзду за межі проїжджої  частини. Розслідування триває.

Місяцем раніше, 11 червня, на тому ж місці трапилась ще одна ДТП.

Нагадаємо, Неподалік аеропорту Renault врізалось в дерево. 

  • В автомобілі «Рено» перебувало п’ятеро людей – водій та четверо пасажирів, двоє з яких неповнолітні, ще двом по 18-19 років, - каже Богдан Шуляр. - Одна з пасажирок наступного дня померла у лікарні. Ще в однієї - перелом кісток тазу, в іншої -  перелом ребер. Хлопець-пасажир, який сидів на передньому сидінні, отримав забої. Водій не постраждав.

Усі потерпілі в даній ДТП станом на 21 липня виписані з лікарень.

  • Призначено судово-медичні експертизи для встановлення ступеня тяжкості заподіяних потерпілим травм та автотехнічні експертизи для встановлення швидкості руху автомобіля «Рено», - каже Богдан Шуляр. – А також причин його виїзду за межі проїжджої частини.

Слідчі вилучили відеозапис з камери, розташованої поруч з місцем ДТП.

  • Дії водія автомобіля «Рено» слідчі кваліфікують за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, - каже Богдан Шуляр. - В разі доведення його вини, йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років, або без такого.

Померла 19-річна Анастасія. Дівчина днями потрапила в аварію поблизу аеропорту
 

Родичі загиблої 19-річної Насті шукають свідків ДТП біля аеропорту 
 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Чи порушують ваші права, якщо у магазинах відмовляються приймати куп'юри номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень 21:00 «Смерть тут завжди на плечі сидить, як пташка»: поет, науковець, який друкувався в Тернополі, про метафори на «нулі» 20:00 Учитель музики з села на Тернопільщині завірусив TikTok: кліпи учнів збирають мільйони переглядів play_circle_filled photo_camera 19:00 «Я плакала і сміялася водночас». З російського полону повернувся Віталій Прокіпчук з Борщівщини Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:00 Що потрібно знати про НМТ—2026: дати та терміни, які важливо не проґавити 17:04 Особливості оформлення закордонного паспорта дітям різного віку: що потрібно знати 16:00 Плов з грибами, який смакуватиме кожному: рецепт від Клопотенка, який під силу кожному play_circle_filled 15:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Богдана Суховія та Богдана Поляного 14:00 Усі працівники шкіл та садків проходитимуть додаткові перевірки перед влаштуванням на роботу 13:00 До 16° тепла принесе новий тиждень: прогноз погоди на 9-11 березня в Тернополі та області 12:02 За смерть 24-річного мотоцикліста водій Hyundai отримав умовний термін 11:00 Третину нових компаній на Тернопільщині у 2025 році очолили жінки 10:00 «Нехай це буде свято весни»: чи відзначають тернополяни 8 Березня? 09:00 «На щиті» повертається додому Герой із села Залісці Юрій Швець
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up