Водій підприємства "не вписався" під обмежувач на Гаївському. Був суд

Водій підприємства "не вписався" під обмежувач на Гаївському. Був суд
Фото ілюстративне
  • Під обмежувач на Гаївському мості намагався проїхати водій авто, яке належить ТОВ «УкрЕлітАгро». Виникла ДТП.
  • Суд визнав водія невинним, але страхова має відшкодувати власнику обмежувача збитки.

З моменту перекриття Гаївського мосту на ньому двічі вішали висотні обмежувачі. Двічі їх збивали. Тепер встановили габаритні ворота, висотою 2,5 м. Також є обмеження у вазі авто, які проїжджають мостом - до 3 тонн. До слова, журналістка "20 хвилин" міряла висоту обмежувача: на узбіччі висота обмежувача 2 м 55 см. По центру дороги - 2 м 59 - 60 см (залежить від поверхні асфальту - прим.ред).

Читайте також: Биті люки, подерті дахи бусів: водіям, які їдуть через Гаївський міст, слід знати висоту свого транспорту

Нещодавно під обмежувач намагався проїхати водій авто, яке належить ТОВ «УкрЕлітАгро». Виникла ДТП. За інформацією балансоутримувача обмежувача ТОВ “Техномістбуд Холдинг” представник власника автомобіля вийшов на зв’язок та попросив надати документи на обмежувач для звернення у страхову компанію для відшкодування шкоди. Згідно з законодавством, потенційний винуватець ДТП повинен не пізніше трьох робочих днів подати повідомлення у страхову компанію.

Відео дня

Як повідомляють в управлінні ЖКГ, адвокат підприємства та водія Сергій Левчунь, повідомив, що 20 червня відбулося судове засідання щодо розгляду протоколів патрульної поліції по даному факту.

Суд першої інстанції встановив, що водій не винен у вчиненні ДТП, яка призвела до пошкодження майна. Але водія було притягнули до адміністративної відповідальності за саме пошкодження майна.
Це різні за своїм складом адміністративні правопорушення, але, оскільки цивільна відповідальність власника об’єкту підвищеної небезпеки (автомобіля) застрахована, страхова компанія має відшкодувати власнику об’єкта завдані збитки.

- З правової точки зору, перешкод для сплати, я особисто, як адвокат, не бачу, зазначив адвокат Сергій Левчунь. - Разом з тим, постанова набере законної сили через 10 днів з моменту винесення і тільки тоді страхова компанія має узгодити з власником об’єкта розмір збитків і, після такого узгодження, має відбутися сплата.

Процедура може зайняти деякий час, тому поки однозначно повідомити що шкода сплачена чи назвати точний розмір збитків важко.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up