Водій підприємства "не вписався" під обмежувач на Гаївському. Був суд

Водій підприємства "не вписався" під обмежувач на Гаївському. Був суд
Фото ілюстративне
  • Під обмежувач на Гаївському мості намагався проїхати водій авто, яке належить ТОВ «УкрЕлітАгро». Виникла ДТП.
  • Суд визнав водія невинним, але страхова має відшкодувати власнику обмежувача збитки.

З моменту перекриття Гаївського мосту на ньому двічі вішали висотні обмежувачі. Двічі їх збивали. Тепер встановили габаритні ворота, висотою 2,5 м. Також є обмеження у вазі авто, які проїжджають мостом - до 3 тонн. До слова, журналістка "20 хвилин" міряла висоту обмежувача: на узбіччі висота обмежувача 2 м 55 см. По центру дороги - 2 м 59 - 60 см (залежить від поверхні асфальту - прим.ред).

Читайте також: Биті люки, подерті дахи бусів: водіям, які їдуть через Гаївський міст, слід знати висоту свого транспорту

Нещодавно під обмежувач намагався проїхати водій авто, яке належить ТОВ «УкрЕлітАгро». Виникла ДТП. За інформацією балансоутримувача обмежувача ТОВ “Техномістбуд Холдинг” представник власника автомобіля вийшов на зв’язок та попросив надати документи на обмежувач для звернення у страхову компанію для відшкодування шкоди. Згідно з законодавством, потенційний винуватець ДТП повинен не пізніше трьох робочих днів подати повідомлення у страхову компанію.

Відео дня

Як повідомляють в управлінні ЖКГ, адвокат підприємства та водія Сергій Левчунь, повідомив, що 20 червня відбулося судове засідання щодо розгляду протоколів патрульної поліції по даному факту.

Суд першої інстанції встановив, що водій не винен у вчиненні ДТП, яка призвела до пошкодження майна. Але водія було притягнули до адміністративної відповідальності за саме пошкодження майна.
Це різні за своїм складом адміністративні правопорушення, але, оскільки цивільна відповідальність власника об’єкту підвищеної небезпеки (автомобіля) застрахована, страхова компанія має відшкодувати власнику об’єкта завдані збитки.

- З правової точки зору, перешкод для сплати, я особисто, як адвокат, не бачу, зазначив адвокат Сергій Левчунь. - Разом з тим, постанова набере законної сили через 10 днів з моменту винесення і тільки тоді страхова компанія має узгодити з власником об’єкта розмір збитків і, після такого узгодження, має відбутися сплата.

Процедура може зайняти деякий час, тому поки однозначно повідомити що шкода сплачена чи назвати точний розмір збитків важко.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Просять запровадити щоденну хвилину мовчання через систему оповіщення — створили петицію 15:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині та інших областях: перелік 14:00 Вихідні у кіно: у Тернополі покажуть екшени, анімації, трилери і комедії 13:00 Спека і грози: детальний прогноз погоди на 6-8 липня в Тернополі та області Від читача 17:29 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини 12:00 Готуємо фаршировані кабачки в духовці, мультиварці та на сковорідці 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 5-6 липня 10:00 Знущання з військових у 211 бригаді: до суду передали справу екскомандира, який замовчував факти 09:03 Тернополян закликають не блокувати доступ до дворів автівками чи обмежувачами руху play_circle_filled 22:00 Як у Тернополі з'явилися перші телефони: дивіться відео! play_circle_filled 21:01 200 балів з української мови та історії: випускниця Христина Дехтяренко – серед найкращих на НМТ 20:01 «Мого сина більше нема, а медики досі працюють»: у суді розглядають справу про смерть однорічного Єремія 19:00 Жительці Тернопільщини виповнилося 100 років 18:00 Подорож за кордон із домашнім улюбленцем: що потрібно знати 17:30 Четвертокласники Тернопільщини навчатимуться з наборами LEGO photo_camera 16:30 Поліція розслідує шахрайство з коштами ветеранів, пов'язане з чиновником зі Зборова 16:03 З полону повернулися двоє мешканців Тернопільщини. Ми дізналися їхні імена
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up