Водія маршрутки №13, який грубіянив пасажирам, перевели на слюсарні роботи

Водія маршрутки №13, який грубіянив пасажирам, перевели на слюсарні роботи
  • Про ситуацію з водієм-грубіяном, яка трапилась 15 серпня в маршрутці №13, в соцмережі Facebook написала Оксана Підборочинська-Семенів.
  • Чоловіка від роботи водія відсторонили на два тижні і перевели на слюсарні роботи.
  • Це не перший випадок, коли до водіїв тернопільських маршруток застосовують таке покарання. 

Як коментував 16 серпня начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Ігор Мединський, водія мали перевести на слюсарні роботи на два тижні без збереження заробітної плати. 

Ще через день, 17 серпня, у міській раді повідомили, що водія 13-ї маршрутки, який некоректно поводив себе під час роботи, відсторонили від роботи. Таку відповідь надав директор ТОВ "Мега-Сервіс", який обслуговує зазначений маршрут. Відповідно до листа, водій відсторонений від роботи водія до 31 серпня без збереження зарплати.

Втратить 6 000 грн

- Так, є наказ, водій з 16 по 31 серпня відсторонений від займаної посади, - каже начальник управління Ігор Мединський. - Втрати водія в заробітній платі будуть мінімальні - 6 000 гривень. Бо коли він працює за кермом, то отримує значно вищу заробітну плату, ніж коли він працюватиме в автопарку. І законодавство таким рішенням ми не порушуємо.

Для водія таке покарання на два тижні, як каже пан Мединський, жорстке, особливо через втрату зарплати. Але це не перший випадок, коли водіїв тернопільських маршруток відсторонювали від роботи. Проте не звільняли, бо управління не може собі цього дозволити.

Бракує водіїв та маршруток

- Так, я знаю, що багато хто запитує, чому не розриваємо договори. Але зараз і немає дуже з ким їх розривати, - каже пан Мединський. - Зараз працює 50 відсотків водіїв від потреби. І ми зараз маємо трохи небезпечну ситуацію, бо виїжджає 147 автобусів, а має виїжджати 197. Угоди розірвали близько 70 власників автобусів. І є переживання, чи зможемо забезпечити перевезення, коли з 1 вересня пасажиропотік збільшиться, як мінімум на 35 відсотків.

За словами пана Мединського, якщо тарифи на проїзд в маршрутках не збільшуватимуть і буде компенсація за пільгові перевезення хоча б на 70%, то до наступного тендеру залишиться значна частина цих автобусів. 

Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (9)
  • Ната Лия

    заробіток водія значно більше 6000грн ?непогана рентабельність  міських маршрутів,якщо мають можливість стільки платити)))а все про збитковість плачуться)))
  • Герасимчук Ростислав

    Особливо весело спостерігати як ті йобані-перейобані маршрутки димлять, а ми неможемо тачки купляти нижче Євро 5 !!!

    Ната Лия reply Герасимчук Ростислав

    може!цю норму вже відмінили у новому законі,любе автосміття можна завозити в Украіну!

    Герасимчук Ростислав reply Ната Лия

    Але ж таки димлять і то дико !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:45 Писанку висотою понад метр розпишуть на тернопільському фестивалі «Великодні мотиви» 15:13 Передчасно відійшла у вічність доцент ЗУНУ Олександра Марцінковська 14:09 Водій, якого дістали з салону машини у Копичинцях, потрапив до реанімації. Стали відомі обставини аварії 13:35 Захищаючи Україну, загинув молодий снайпер з Ланівців – Микола Юрчишин Від читача 14:50 Питання-відповідь. Чи потрібно пред’являти військовий квиток під час реєстрації особи як безробітної? 13:05 Житель Тернопільщини незаконно «нарубав дров» на 270 тисяч гривень 13:05 Велике прибирання: У Тернополі стартувала загальноміська толока (пресслужби) 12:01 У Західноукраїнському університеті обиратимуть ректора. Чи балотуватиметься знову Андрій Крисоватий? 11:10 Дошкільнят із Заліщиків навчали дорожній грамоті, а учнів – поведінці на канікулах 10:27 У Кордишеві горів православний храм. Чи був це підпал? photo_camera 09:55 Робота у Тернополі: свіжі ваканcії від тернопільських компаній 09:39 У промисловому районі Тернополя вимикатимуть світло. В Обленерго пояснили причину 09:00 На Тернопільщині прогнозують холодну та вітряну погоду. Будьте обережні на дорогах 08:01 Сьогодні, 29 березня – Всесвітній день фортепіано і шанувальників Кока-Коли 08:00 Цей день в історії, 29 березня: Ніагарський водоспад зупинився на 30 годин 21:05 Тернопільські плавці здобули 26 медалей на міжобласному турнірі 20:29 В низці сіл поблизу Тернополя 29-го березня вимкнуть світло через плановий ремонт 20:00 «У труні поховали не мого брата!». Сестра військового зі Збаражчини у пошуках правди 19:31 Юна волонтерка з Лановеччини передала дві тисячі гривень на машину для ЗСУ 19:03 Патріотична горілка та ковбаса в жовто-блакитній упаковці: які товари продають в магазинах Тернополя photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up