 
    
Зміни вступлять в дію уже з наступного місяця, а саме з 6 квітня
У квітні на водіїв чекають нові білети з ПДР, повідомляють у Головному сервісному центрі МВС України.
З 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті відомства. Це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.
Нагадаємо, протягом чотирьох місяців викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі активно надсилали свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За цей час надійшла загалом 91 ініціатива.
Врахувавши отримані пропозиції та зміни в законодавстві, ГСЦ МВС актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв.
Сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками:
Також нагадуємо, що для підготовки до складання практичного іспиту можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.
Читайте також: Стосується як водіїв, так і пішоходів: в Україні суттєво зросли штрафи за порушення ПДР
 
Є зміни до правил дорожнього руху, що стосуються перевезення дітей. Що нового?
 
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
 Сьогодні у Тернополі
        Сьогодні у Тернополі
     
    
 
    
 
    
 
    
 Ваші відгуки про послуги у Тернополі
            Ваші відгуки про послуги у Тернополі
         
                        № 44 від 29 жовтня 2025
Читати номер