Як ходить автобус до міського кладовища на Львівській

Як ходить автобус до міського кладовища на Львівській
  • В будні дні автобус здійснює один рейс до кладовища, у вихідні – два.
  • Розклад руху автобуса ще можна побачити на зупинці громадського транспорту на вул. Львівській.

До міського кладовища, що на Львівській трасі біля с. Довжанка, можна дістатись міським автобусом.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

  • До міського кладовища, що біля Довжанки, у будні та вихідні курсує один автобус за маршрутом №32, - повідомили у прес-службі міськради. - Обслуговує маршрут КП «Міськавтотранс».

У суботу та неділю автобус здійснює два рейси, відповідно до розкладу руху, який розташований на зупинці на вул. Львівська. Відправляється автобус з цієї зупинки об 11. 00 та 12. 00 год., а від зупинки «Міське кладовище» у зворотньому напрямку - об 11.30 та 12.30.

  • У будні виконується один рейс, - повідомили у прес-службі міськради. - Виїзд об 11.40 год. від зупинки вул. Львівська. Окрім того, через зупинку вул. Львівська та «Довжанка» курсує багато приміських маршрутів, якими користуються тернополяни.

В управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку міськради кажуть, що станом на 18 серпня до управління не надходило жодної скарги щодо курсування маршруту №32.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Віра
    Міський автобус в якому карта тернополянина не дійсна, тільки готівка.
  • Олег Кубіцький
    На ціинтарі 500 ммогм 500 х 3 1500,яким чудом дві  душогубки перевезуть стільки людей, сірожа усю уху з'їв!
  • Петя
    В будній день їдеш туди, а назад пішки - бо автобус приїхав і зразу поїхав? Чи можу це натяк щоб всі туди їхали і не повертались, бо ми потрібні тільки для виборів?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Війна забрала життя Героїв Андрія Скоропляса, Андрія Сороки, Олександра Бохенка та Юрія Лазорука 08:15 У небі над Тернопільщиною помітили яскраве північне сяйво photo_camera 07:55 Ракетами та дронами росіяни знову атакували Україну: в Києві знову перебої зі світлом та водою 22:00 Баба Оля з Тернопільщини вирощує мандарини серед зими, ділиться рецептами та має 100-тисячний TikTok play_circle_filled photo_camera Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 21:00 Приміщення слідчих ізоляторів колишнього КДБ на Коперника суд вимагає віддати під охорону 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up