У 2019 році до участі у міській Програмі термомодернізації окрім будинку на вул. За Рудкою, 1, долучилися ще три тернопільських багатоповерхівки.
Цими днями у Тернополі завершили роботи з утеплення житлового будинку на вулиці За Рудкою, 1 (ОСББ «Заруддя»), повідомляє пресслужба міської ради.
Як зазначає завідувач сектору з питань енергозабезпечення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко, мешканці цього будинку скористалися міською Програмою енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду міста, відповідно до якої 70 % вартості робіт оплатив місцевий бюджет, решту – мешканці будинку.
У рамках реалізації програми у будівлі утеплили фасад, а також провели заміну вікон у місцях загального користування.
До слова, окрім будинку на вул. За Рудкою, 1, в 2019 році до участі у міській Програмі термомодернізації долучилися ще три тернопільських багатоповерхівки: на вул. Новий Світ, 45 та на вул. Танцорова, 9, де виконано комплексне утеплення, а також будинок на вул. С. Будного, де здійснили заміну вікон у місцях загального користування.
У цьому році реалізація міської Програми продовжиться.
Читайте також Термомодернізація будинку на вул. Новий Світ, 45
Утеплювати житлові будинки можна без дозвільних документів — міністр
Вже сім будинків у Тернополі підписались на програму термомодернізації
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google
№ 34 від 26 серпня 2026
Читати номер