РАЦС переїхав у "Березіль" разом зі "співучими бабусями"

РАЦС переїхав у "Березіль" разом зі "співучими бабусями"
Фото Roman Kubay

"Співучих бабусь", які раніше "працювали" біля РАЦСу на Майдані Волі, тепер можна побачити біля ПК "Березіль". Саме туди нещодавно переїхав тернопільський РАЦС. 

Троє бабусь, які співають молодятам біля РАЦСу, хочуть вони того чи ні, вже давно стали відомими у Тернополі. На жінок часто скаржаться тернополяни, адже не всі хочуть їхніх співів. Іноді "співачкам" доводиться просто заплатити, аби вони замовкли. За відмову від їхніх послуг жінки ще й могли пригорозити прокльонами, розповідали тернополяни. Багато хто сподівався, що з переїздом РАЦСу бабусь більше не побачать. Але жінки далі на "робочому місці".

Читайте також: Бабульки-співульки переживають за "роботу", коли РАЦС переїде у інше приміщення

На молодят біля РАЦСу знову "полюють" роми і бабульки-співульки
 

Як ми писали раніше, наприкінці березня цього року в управлінні юстиції вперше офіційно заговорили, що місцевий РАЦС, який працює в приміщенні на Майдані Волі з 1965 року, виселяють. То ж тепер реєстрацію шлюбу у Тернополі тепер будуть проводити у ПК “Березіль”. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Це просто якийсь п......ц щоб якісь три бабки вели себе як якісь сомалійські пірати . Моя б воля я б ту шоблу ,що хоче заробити таким чином відправляв би на військові підприємства техніку фарбувати ,або плести маскувальні сітки ,або рукавиці на фронт шити . Що то за закони у нас такі та  в інших країнах у них спочатку б спитали чи вони мають дозвіл на таку діяльність ,плюс заставили б показати ліцензію ,а потім штрафанули б на 100 баксів то зразу пропало б бажання такою діяльністю займатися .
  • Петро Білецький
    Яка сволоч їм стуканула про нову адресу ??
  • Діонісій
    якщо вони вже там, не звертати уваги, і вони самі себе знищать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Конкурент шарлотки: як приготувати ніжний яблучний пиріг з тіста філло 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Роман Чудик та Володимир Бачинський 08:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого (оновлюється) 21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up