Тут роблять фотосесії та відпочивають душею: у Зарубинцях на Тернопільщині квітне лавандове поле

Тут роблять фотосесії та відпочивають душею: у Зарубинцях на Тернопільщині квітне лавандове поле

У с. Зарубинці, що біля Збаража, зацвіло масштабне лавандове поле. Сюди їдуть люди зі всієї області, щоб помилуватись красою, яку створила природа та людська праця.

Уже кілька років поспіль у Зарубинцях на Збаражчині квітнуть сотні кущів мальовничної та ароматної лаванди. Яскраві світлини знаходимо на сторінці засновників.

Історію неймовірного поля ми розповідали у публікації Це місце, де зцілюються. Після лаванди жителька Збаража готує для відвідувачів нові сюрпризи.

Відео дня

Ціла колекція рослин 

Засновниця лавандовго поля Оксана Федчишин не просто висаджує квіти, аби щось цвіло та радувало око. Вона вже стала справжньою колекціонеркою.

— У мене дуже багато різних рослин. Бо люблю експериментувати і досліджувати, — продовжує вона.— Найцікавіше — то Гінкго білоба — рід унікальних листопадних голонасінних рослин. Рід з'явився 270 млн років тому в Пермську добу. Це найстаріше дерево на планеті. Я випадково купила його у Тернополі багато років тому по акції — за 600 гривень. Колись воно буде великим деревом. Зараз ще невеличке — півтора метра, уже пережило кілька зим.

На зображенні може бути: квітка

І це ще далеко не все. Земля, яку жінка має у користуванні, не лишається без догляду. Скрізь квіти, всюди щось цвіте — як не лаванда, то ліана, то альпійська квітка тощо.

Одними з перших відвідувачів цього сезону на лавандовому полі стали учасники ГО ЇЖАЧОК" у інклюзивному благодійному соціальному проекті-фотосесії. "Барви дитинства".

Клопітка щоденна праця

Догляд за рослинами – це щоденна праця, відкладені інші справи, забутий відпочинок. Але воно того варте, наголошує співрозмовниця. Адже енергію для життя вона черпає саме з землі.

 

— Від ранку до вечора — я на полі. Часом і рідні ображаються на мене. Але в мене є пріоритет — рослини, мої квіти. Часом не встигаю стояти на кухні, вимити вікна до Великодня чи попрасувати речі, бо в мене є мої квіти. Дякую за допомогу усім тим, хто виручає — зрізати лаванду чи прополоти квіти. Ми команда ентузіастів, не маємо великих заробітків, хоч і продаємо частину квітів флористам та готуємо чаї. Після хвороби та смерті близьких у мене змінився світогляд. А працюючи з квітами, я ще більше усвідомила, що все — марнота, яка мине. А після себе ми повинні щось лишити. Щось прекрасне, неосяжне, що дарує радість, щастя та відчуття свободи, — каже Оксана Федчишин.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Сезон триватиме до 25 липня 

Лавандовий сезон 2024 на цій локації триває з 15 червня по 25 липня включно. Щодня без вихідних з 9:00 до 22:00 лавандове поле буде відкрито для відвідувачів.

Вхідний квиток на поле для дорослих і підлітків з 10 років 150 грн. Дитячий і пільговий квиток 80 грн. Без обмеження у часі.

Частину коштів обіцяють передати на потреби ЗСУ

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що лавандове поле з'явилось у Тернополі. Аби відчути атмосферу Провансу, то не обов’язково їхати у Францію. Вам достатньо прийти до парку імені Тараса Шевченка. Клумба з яскраво-фіолетовими квітами майорить біля пам’ятника Степану Бандері.

Читайте також:

Чому на клумбах у Тернополі замість квітів – бур’яни

У Тернополі з'являться клумби в кольорах прапорів ЄС, США, Польщі, Великобританії та України

На майдані Волі висадили квіти: дивіться, який вигляд має клумба!

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Devid
    Легкий способ набить рефералов в хомяке @izi_reff
  • ꧁༺Dіana💕 ༻꧂
    Яка краса😍

keyboard_arrow_up