Де в Тернополі здати склотару та бите скло

Де в Тернополі здати склотару та бите скло
Пляшки з-під пива, мінеральних та солодких вод у Тернополі приймають на спеціальних пунктах прийомах склотари. Однак і бите скло є куди подіти, переконалася кореспондент 20minut.ua, зателефонувавши за номерами, знайденими в мережі.

Це - одна з серії статей 20minut.ua про те, як позбутися старих або непотрібних речей із помешкання.

- Залежно від типу і розміру пляшки змінюється і її ціна, - розповідає пан Роман, який займається купівлею склотари в Тернополі. - Найдешевші коштують 10 копійок, найдорожчі - 40. В нас є дві точки прийому склотари: на Глибокій та на Симоненка, вхід із внутрішнього двору колишнього супермаркету «Київ".

Однак здати в Тернополі можна не лише непотрібні пляшки, а й бите скло. Його потім теж віддають на переробку. Тут уже вартість залежить від ваги і кольору скла. Приймають биті пляшки, банки та шибки.

- Ціна однієї тонни білого скла - 1000 грн, кольорового - 800 грн. Але здавати, звісно, ж можна не в таких масштабах. Скільки маєте - стільки і приносьте, порахуємо відповідно до ваги, - продовжує пан Роман.

Склобій приймають на території промзони, недалеко біля фабрики меблів «Нова». Детальніше обіцяли пояснити шлях проїзду кожному клієнту телефоном.

Якщо ви знаєте інші місця, де можна здати скло та склотару, пишіть адреси та контакти в коментарях.

 

Довідка:

вул. Глибока, 23: Пн.-Сб.: 8:00-14:00, Нд. 9:00-13:00;

вул. Симоненка, 6: Пн.-Сб.: 7:00-13:00, Нд.: вихідний.

Детальніше за тел.: 067-350-33-97

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:25 У парку Національного відродження сезон атракціонів. Які ціни актуальні? play_circle_filled photo_camera 16:45 Врятувала від аварії доля секунди: на Замковій водій Toyota ледь не збив жінку play_circle_filled 16:15 В аварії постраждало подружжя з 9-річним сином. Родичі розповіли про їхній стан і версію подій 15:37 Єрмак вийшов із СІЗО: хто вносив гроші на заставу Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:10 Дві жительки Тернополя втратили через шахраїв понад 65 тисяч гривень 14:37 Через незаконну вирубку 42 дерев ліснику з Бережанщини оголосили підозру 14:07 Завдав близько десяти ножових поранень: на Злуки затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство дружини 13:15 В аварії на Тернопільщині постраждало немовля photo_camera 12:45 У Почаєві жінка потрапила до реанімації з ножовим пораненням: підозрюваного затримали 12:20 Збірну України з футболу вперше очолив іноземний тренер 12:00 Семикласник на мотоциклі травмувався в аварії на Тернопільщині 11:30 На Замковій водій «Тойоти» ледь не збив жінку на переході play_circle_filled 11:12 Зеленський вручив рідним полеглого захисника Віталія Сидорука орден «Золота Зірка» 10:43 Помер народний депутат, уродженець Тернопільщини Степан Кубів 10:15 У сквері Чорновола відбудеться дефіле у вишиванках 09:35 Єрмаку зібрали 140 мільйонів застави: УП 09:00 «На щиті» повертаються Герої Петро Копитко та Андрій Шмир 08:00 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 21:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up