Партнер рубрики Гроші

По 10 тисяч гривень премії з бюджету Тернополя отримали медики, які боряться з коронавірусом

По 10 тисяч гривень премії з бюджету Тернополя отримали медики, які боряться з коронавірусом

Медичні працівники міських лікувальних установ Тернополя, які долучені до боротьби з COVID-19, отримали премію по 10 тис. гривень. Ці кошти профінансовані з міського бюджету.

Загалом премію отримали 303 медичні працівники з комунальної лікарні швидкої допомоги, міської лікарні №2 та 3, дитячої лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Коштів з державного бюджету не надходило, повідомила вчора пресслужба міської ради.

Щодо ситуації з працівниками Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидкої допомоги), то зазначимо, що вони є обласною структурою та підпорядковуються обласній раді. Відтак, нарахування премій і їх фінансування повинна проводити обласна рада. Всім працівникам швидкої допомоги за рахунок міста були зроблені експрес-тести.

Загалом за кошти бюджету Тернополя у міських лікувальних установах Тернополя були виплачені премії лікарям, медичним сестрам, лікарям-консультантам, працівникам лабораторії, лікарям та медичним сестрам загальної практики сімейної медицини, які задіяні до боротьби з COVID-19, зокрема:

  • КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - 91 особі
  • КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» - 96 особам
  • КНП «Міська комунальна лікарня №3» (обсервація) – 38 особам
  • КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» - 70 особам
  • КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2» - 8 особам

Зазначимо, що 2 травня Міністр охорони здоров'я Максим Степанов підкреслив, що всі без винятку обіцяні виплати працівникам закладів охорони здоров’я у розмірі 300% були переказані в області. Максим Степанов надіслав запити головам ОДА, щоб вони відзвітували про нарахування коштів усім працівникам, які працювали чи працюють з COVID-19. Працівники, які не отримали обіцяної заробітної плати, мають звернутися за номером 0 800 505 201 для вирішення проблеми.

Читайте також Обіцяних 300% надбавки медики так і не отримали. Працівники швидкої допомоги чекають відповідей (ВІДЕО)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Денис Хілініч
    так отримали чи ні ? треба їм гроші виплатити!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:35 Тягнули за ноги по асфальту до авто. Тернополяни обурені силовою мобілізацією, діями ТЦК і поліції 11:50 Розшукали водія, який у стані сп'яніння вчинив аварію на Карпенка та втік 11:20 «Так не має бути»: суд у справі смерті однорічного Єремія знову перенесли 10:45 Незламні духом: тернопільські ветерани здобули перемоги на кубку з адаптивних видів спорту photo_camera Від читача 10:17 🛡 Нова хвиля кібератак на українських військових та волонтерів 10:10 Зеленський продовжив санкції проти колишнього олігарха з Тернопільщини Дмитра Фірташа 09:37 Опублікували перелік медзакладів на Тернопільщині, де могла пройти безоплатний скринінг здоров'я 09:00 На щиті повертається 26-річний Герой з Лановеччини Іван Бітківський 08:32 Графік відключення світла в Тернополі та області на 4 лютого (ОНОВЛЕНО) 08:00 88 університетів в Україні відкрили вступ на нульовий курс. Як зареєструватись 22:00 У пеклі Торецька: поліцейський з Тернопільщини про те, що допомогло вистояти під вогнем ворога 21:00 Оновлення відстрочок у Резерв+: кому автоматично, а кому — іти в ЦНАП 20:01 Понад 94 млн грн на укриття у школах, садках та лікарнях Тернополя: що мали зробити 19:00 Дитинство більше за війну: як писати про дітей етично й відповідально photo_camera 18:06 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 17:30 Благодійний забіг відбудеться на Набережній у День закоханих 17:00 Наркотики, зброя та боєприпаси: на Тернопільщині судитимуть учасників злочинної групи 16:30 Брили льоду, сніг та багнюка: у якому стані тротуари в Тернополі (голосуйте) photo_camera 16:05 ТОП агенцій нерухомості у Тернополі — які допоможуть придбати або орендувати житло у 2026 році (партнерський проєкт) 15:45 Затримали 29-річну тернополянку за крадіжку велосипеда з під'їзду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up