Школярі, які найкраще складуть ЗНО, отримають "президентські" десять тисяч

Школярі, які найкраще складуть ЗНО, отримають "президентські" десять тисяч

Загалом планується призначати щорічно до 270 таких стипендій.

Про президентські стипендії за ЗНО Прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав у Телеграмі після засідання уряду.

"Українські учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають по 10 тисяч гривень стипендії Президента. Загалом планується призначати щорічно до 270 таких стипендій", - зазначив він.

Також Шмигаль повідомив, що Кабмін затвердив положення про те, що переможці всеукраїнських учнівських олімпіад отримають одноразові виплати в розмірі 20 тисяч гривень. Переможці міжнародних олімпіад - 100 тисяч гривень.

За словами Прем'єр-міністра, це важливі ініціативи для підтримки талановитої молоді, вони свідчать, що гарні результати в навчанні отримають визнання держави.

Як повідомляв Укрінформ, у 2020 році за даними УЦОЯО, в Україні 455 учасників ЗНО отримали найвищий результат – 200 балів.

Зокрема 8 з української мови та літератури, 49 — з історії України, 149 — з математики, 83 — з англійської мови, 3 — з географії, 44 — з біології, 66 — з фізики, 49 — з хімії, 3 — з німецької мови, 1 — з французької мови.

Традиційно найбільше учнів, які склали тести на 200 балів, в Києві — 108, у Львівській області — 64, у Дніпропетровській області — 36, у Харківській області — 32.

Читайте також 1 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2021: графік та нові правила

У громаді на Тернопільщині випускникам за максимальний бал із ЗНО платитимуть 20 тисяч гривень

Як юний геній з Технічного ліцею Богдан Вдовін отримав двічі по 200 балів на ЗНО

На Тернопільщині 11 учасників ЗНО набрали максимальні 200 балів, але ще триває додаткова сесія
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України 18:00 Як приготувати домашній зефір з яблучного пюре Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 16:35 Резерв+ та Армія+ тимчасово не працюватимуть 16:00 Тернопільська «Нива» стартує в Кубку України матчем проти «Буковини». Онлайн трансляція play_circle_filled 15:00 У тролейбусі в Тернополі у жінки викрали гроші та документи 14:00 П’яні скоїли ДТП і покалічили людей, але тюрми уникнули. Чому? 13:00 Що подивитися у кіно в Тернополі цими вихідними: новинки та ціни на квитки 12:07 У Львові загинув військовослужбовець ТЦК, нападнику оголосили підозру (оновлене) play_circle_filled photo_camera 11:00 У Бережанах провели в останню путь Героя Дмитра Лазорка photo_camera 09:30 Зросла кількість жертв удару по торговельному центру в Кривому Розі: серед зниклих безвісти дві дитини 09:00 Був бойовим медиком і рятував побратимів: підтримайте петицію про звання Героя Володимира Маслака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up