Сімейні лікарі зароблятимуть більше: уряд підняв ставку

Сімейні лікарі зароблятимуть більше: уряд підняв ставку

Уряд за ініціативою МОЗ підвищив виплати сімейним лікарям.

Кабінет Міністрів за ініціативою МОЗ прийняв рішення підвищити з 1 листопада поточного року виплати лікарям первинної медичної допомоги за кожну укладену з пацієнтом декларацію з нинішніх 600,48 грн на рік до 651,60 грн на рік. Про це під час щоденного брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Вчора уряд прийняв достатньо важливу постанову, яка стосується внесення змін до Програми медичних гарантій. Зокрема, ми збільшили капітаційну ставку для сімейних лікарів. Це ставка, яку сплачує держава сімейному лікарю за кожну укладену декларацію з пацієнтом. Раніше вона становила 600,48 грн, а тепер становитиме 651,60 грн на рік.

Так, якщо лікар уклав з пацієнтами, наприклад, 1 800 декларацій, то додатково заклад отримуватиме в середньому 7 650 грн на місяць. Сума виплати лікарю залежатиме від умов колективного договору кожного окремого медзакладу”, - зазначив очільник МОЗ.

За словами міністра, таке підвищення пов’язане зі значним зростанням навантаження на лікарів первинної ланки через епідемію COVID-19.

“Для нас дуже важливо підтримати сімейних лікарів у цей нелегкий час, зокрема фінансово. Принагідно я би хотів подякувати їм за важку щоденну роботу”, - додав Максим Степанов.

Нагадаємо, наразі медикам, які працюють з хворими на COVID-19, виплачуються до 300% надбавок до заробітної плати. Окрім цього, з 1 вересня поточного року уряд підвищив заробітну плату усім медичним працівникам.

Читайте також "Лікар буде з вами цілодобово" - обіцяли, а тепер кажуть дзвонити тільки в робочі години. Як діяти?
Скільки дорослих тернополян обрали собі сімейного лікаря
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин 20:00 До 33 280 грн на навчання: хто на Тернопільщині може отримати ваучер та які професії можна опанувати 19:05 Ламали ребра, катували і вимагали гроші: чому справа Борщівського ТЦК зависла в суді 18:00 З 1 серпня в Укренерго оновили тариф на передачу електроенергії для підприємств Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом 10:53 Священнику з Тернопільської єпархії Олексію Николишину заборонили служіння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up