Партнер рубрики Гроші

Три дні на роздуми: хто на Тернопільщині може оформити пільгові кредити на житло

Три дні на роздуми: хто на Тернопільщині може оформити пільгові кредити на житло

Розпочався прийом заяв на отримання пільгових кредитів для придбання житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС.

Із 3 грудня 2019 року Тернопільським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит під 3 відсотки річних на придбання житла від громадян — учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Заяви приймають до 5 грудня 2019 року за адресою м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (вхід з вул. Шашкевича) із 9.00 до 18.00 години.

Заяви також можуть бути надіслані поштою або електронним листом.

Додаткова інформація про умови кредитування на офіційному сайті регіонального управління Держмолодьжитла, за посиланням tr.molod-kredit.gov.ua.

Довідка
У разі виникнення питань щодо подання та/або реєстрації заяви про намір отримати кредит на придбання житла громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, можна звертатися за такими номерами телефону: (0352) 43 09 78, (044) 275 01 39, (044) 284 0 685, (044) 284 0 696.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Понад дві тисячі літрів бензину зникли на папері: на Чортківщині викрили службові махінації 09:36 У Чорткові працівника пресслужби міськради засудили за ведення пабліків інформацією про пересування ТЦК 09:00 «Треба боротися на всіх фронтах, а зневіра — це поразка»: тернополяни про 4 роки великої війни play_circle_filled 08:00 День, який розділив життя: 24 лютого — річниця початку Великої війни та Національний день молитви Від читача 15:00 2050 нових робочих місць на Тернопільщині завдяки мікрогрантам «Власна справа» 22:00 50 000 гривень при народженні дитини та по 7 000 щомісяця до року: чи вистачить цієї допомоги? (Голосуйте) 21:00 24-річний теребовлянець отримав підозру за торгівлю марихуаною 20:00 Другий тиждень заливає квартиру, а влада та управитель не реагують — мешканці б’ють на сполох 19:00 Які школи стануть гімназіями та ліцеями: деякі реформовані заклади освіти не прийматимуть у 1-і та 10-і класи 18:06 Тернопільщина прощається з рятувальниками Василем Танасишином та Романом Гнатівим, які загинули в аварії play_circle_filled photo_camera 17:20 У Тернополі почали вивозити сніг у відлигу 16:43 На банкнотах номіналом 200 гривень з'явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!» 16:20 За «квиток» 10 тисяч доларів: жителя Тернопільщини затримали за спробу незаконного перетину кордону play_circle_filled 15:50 У Підволочиську загинуло подружжя пенсіонерів: виявили у власному будинку 15:15 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 14:35 Вовк. Страху нема: в річницю початку повномасштабної війни у Чорткові покажуть легендарний фільм 14:00 Жителя Козівської громади затримали за збут пістолета і гранати та підозрюють в крадіжці сумочки 13:30 У аваріях на Кременеччині загинули двоє чоловіків 13:00 Шукають інвестора для реалізації проєкту «Енергопарк «Тернопіль»» 12:30 «Одна битва за іншою», «Грішники» і «Франкенштейн»: оголоcили переможців премії BAFTA-2026
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up