У Чорткові будують бібліотечний артгараж за понад мільйон

У Чорткові будують бібліотечний артгараж за понад мільйон

У Чортківській громаді реалізовують проєкт за мільйон «Бібліотечний артгараж». Звідки профінансують створення та що буде в новій бібліотеці, читайте нижче. 

Про створення мистецького об'єкта розповіли у  Чортківській міській раді

Влітку 2023 року ГО «Центр дослідження суспільства» (Cedos) спільно з з Western NIS Enterprise Fund оголосили конкурс грантів для громад на створення або оновлення фізичних просторів центрів спільното творення.

Відео дня

Загалом було подано 311 заявок від громад з різних куточків України, з яких експертне журі обрало 10 громад-переможниць. Кожна із них отримала по 1 млн грн на розвиток центрів спільнотворення.

— Серед них —  проект «Бібліотечний АртГараж» із Чортківської громади.

Проєкт реалізує ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» спільно з Публічна бібліотека Чортківської міської ради. У рамках проєкту встановлюють модульний павільйон на місці аварійного гаражу та створять «Бібліотечний АртГараж» у дворику бібліотеки.

Проект реалізовується також за співфінансування бюджету Чортківської громади. Станом на сьогодні профінансовано вже 292 629 грн.

Важливо зазначити, що немало коштів вдалось залучити через краудфандинг від Чортківської громади – в місті і за кордоном. Організаторки загалом зібрали близько 100 тисяч гривень зі зборів.

Зовсім скоро «АртГараж» стане публічним простором для згуртування, підтримки та взаємодії різних груп містян, створення дружнього середовища для спілкування, проведення заходів та генерації ідей для розвитку міста.

Нагадаємо, раніше журналісти  «20 хвилин» розповідали про те, що Сенатору США, який має чортківське коріння, присвоїли звання «Почесний громадянин Чорткова». 

Читайте також: 

Бабусині зайці: чортків'янки "срібного віку" шиють іграшки, щоб підтримати дітей війни

«У ногу прилетів осколок боєприпаса»: 47-річний захисник з ампутацією проходить реабілітацію у Тернополі

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валентина Зарула

    Жах, в країні війна, а вони бізнес роблять.

keyboard_arrow_up