У листопаді не всі тернополяни зможуть отримати виплати за розміщення переселенців

У листопаді не всі тернополяни зможуть отримати виплати за розміщення переселенців
  • Від початку воєнного стану тернополяни, які прихистили у власних домівках ВПО, могли отримати компенсацію витрат.
  • За цей період – з березня по вересень – таку компенсацію нарахували 4329 власникам житла у Тернополі на загальну суму понад 4,4 млн грн.

У порядку нарахування компенсації витрат за розміщення переселенців за жовтень 2022 відбулися зміни.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Відтак, з жовтня здійснюватися нарахування компенсації витрат власникам житла будуть за тимчасове розміщення ВПО двох категорій:

Відео дня
  • які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), перелік яких формується відповідно до Положення про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 562.

Це деякі громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Херсонської областей. З повним переліком громад можна ознайомитися за цим посиланням.

  • житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

Нагадаємо, що установи і організації приватної форми власності також можуть подавати пакети документів на компенсацію за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану.

 Читайте також:

Приватні установи можуть отримувати виплати за розміщення переселенців: які умови

Прихисти переселенців – отримай компенсацію: хто може розраховувати на виплати?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Troy Grek

    Доброго вечора чому немає виплат впо досі

keyboard_arrow_up