У Тернополі уже продають новорічні ялинки. А ви яку будете ставити? (опитування)

У Тернополі уже продають новорічні ялинки. А ви яку будете ставити? (опитування)

До 10 січня 2020 року практично у всіх мікрорайонах міста тернополяни матимуть можливість придбати ялинки. 

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Торгівля ялинками у Тернополі здійснюється за адресами:

- вул. 15 Квітня (біля буд. №23);
- бульвар С. Петлюри (навпроти магазину «Сільпо»);
- вул. Київська (біля будинку побуту);
- проспект Злуки (біля буд. №1);
- вул. Максима Кривоноса (навпроти розважального центру «Марципан»);
- вул. Гетьмана І.Мазепи (майданчик біля буд. №2);
- перехрестя вулиць Миру – Дружби;
- вул. Карпенка (біля магазину «АТБ - маркет»);
- вул. С.Будного (біля магазину «АТБ - маркет»);
- вул. Генерала Шухевича (навпроти буд. №24);
- проспект Степана Бандери (біля магазину «Орбіта»);
- перехрестя вулиць Лесі Українки – Клима Савури;
- вул. Слівенська (біля магазину «Прогрес»);
- вул. Бродівська (площадка біля верхнього тунелю);
- вул. Живова (біля ТЦ «Орнава»).  

Торгівля ялинками здійснюватиметься за наявності документа про походження продукції, угоди на санітарне утримання території, укладеної із балансоутримувачем.

Як продавали ялинки у Тернополі у попередні роки, дивіться у відео:

Скільки коштувала "жива" ялинка на ринку в Тернополі у попередні роки, читайте тут.

Опитування

А яку ялинку на Новий рік ставите ви?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anita Gevko
    Я купляю щороку, але перевіряю щоб був чіп.
    Це те саме, що букет квітів, і новорічні ялинки і квіти спеціально вирощують для цієї комерції, і це "натур продукт", який потім спалять, а ось пластмасова - скільки там років буде розкладатися?
  • Барюсік Пазітіффф
    пусьть куплять ялинку у горщику щоб на весну посадити а не зрублену але наші люди  різні є  витрачають на херню а толку ноль
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Овочі подорожчали на 15,8% за місяць: як змінилися ціни на Тернопільщині 19:00 У Тернополі під час комендантської години у пасажира авто знайшли речовину, схожу на наркотичну 18:02 Суд підтвердив штраф понад 700 тис. грн за незаконну вирубку червоних дубів на Бережанщині 17:20 На базі якої із Чортківських шкіл можуть створити ліцей для учнів 10-12 класів: у громаді дискутують Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:47 На що можна буде витратити кешбек, отриманий за пальне 16:22 Вирвали з рук 40 тисяч гривень: у центрі Тернополя затримали 21-річного підозрюваного у пограбуванні 15:47 На Тернопільщині затримали юристку на хабарі в три тисячі доларів за «вирішення питання з ТЦК» photo_camera 15:10 Бронювання, попри розшук: у Дії з'явилась нова можливість відстрочки на 45 днів 14:37 Сильні вітри прогнозують на Тернопільщині 14 березня 14:00 Чортківська гімназія отримала відзнаку в конкурсі з впровадження реформи шкільного харчування 13:30 Житель Підволочиської громади намагався дати хабаря працівнику лісництва за зрубане дерево 13:00 20-річного жителя Чортківського району обвинувачують у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 12:30 На Тернопільщині під колеса авто потрапив літній чоловік 12:00 Рідним загиблих Героїв вручили відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:30 Під час пожежі сухої трави на Теребовлянщині постраждала літня жінка 11:05 «Для нього приємно, що його не забули»: у Тернополі відзначили добровольців 10:46 На Микулинецькій, Злуки та Збаразькій ремонтують дорогу — можливі затори 10:30 Дорожники розпочали ремонт основних автошляхів Тернопільщини (пресслужба) 10:00 На Тернопільській митниці виявили контрафактні іграшки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up