У Тернополі збільшили частку фінансування з бюджету на утеплення багатоповерхівок

У Тернополі збільшили частку фінансування з бюджету на утеплення багатоповерхівок

Тернопільська міська рада збільшила частку співфінансування з міського бюджету на проведення робіт з термомодернізації за програмою «Енергодім» до 20%.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

— 10 липня виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.11.2021 №1054 «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків Тернопільської міської територіальної громади, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» державної установи «Фонд енергоефективності», — йдеться у повідомленні.

Згідно зі змінами, збільшено частку співфінансування, яка надаватиметься з міського бюджету, на проведення комплексної термомодернізації у багатоквартирних житлових будинках за Програмою «Енергодім» до 20% (раніше було 10%). 

Відео дня

Відтепер:

  • 70% вартості робіт покриватиме Фонд енергоефективності,
  • 20% виділятиметься з бюджету Тернопільської громади,
  • 10% вартості робіт сплачуватимуть мешканці будинку.

За консультаціями щодо проведення заходів з термомодернізації багатоквартирного будинку можна звертатися в сектор енергоефективності управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, що за адресою вул. Миколая Коперника, 1/209 або за тел. (0352) 52-58-33.

Довідка
Учасниками Програми «Енергодім» (тобто бенефіціарами) можуть стати лише об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Адже саме ОСББ є тією юридичною особою, яка реалізує права співвласників на володіння та користування спільним майном у будинку. Якщо у Вашому будинку ще не створено ОСББ, зверніться до консультантів проєкту ЄС ПРООН «HOUSES»: https://bit.ly/38jquYe

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як у Тернополі утеплили багатоповерхівку на Київській.

 

Читайте також:

Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 липня

Повністю утеплились за 11 мільйонів гривень! Як готується до зими ОСББ на Київській (РЕПОРТАЖ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up