Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам. Хто і скільки коштів отримає?

Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам. Хто і скільки коштів отримає?

25 листопада уряд прийняв рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам ‒ підприємцям на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні „карантину вихідного дня” та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб ‒ підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

  • продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;
  • призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Читайте також: Дитяча допомога ФОПам: як оформити онлайн та скільки нарахують (ІНСТРУКЦІЯ)
 

Хто отримає допомогу?

Допомога на дітей надається фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку призначається одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку. 

"Тобто, коли в родині підприємця є діти віком до 10 років держава допомагатиме з їх забезпеченням. Буде виплачено приблизно 2 тис. грн на кожну дитину.

Всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично. Загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе фактично 1 млрд грн", заявив Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі.

Також він розповів, що уряд розробив програми для підтримки людей та бізнесу, якщо карантин в Україні буде посилений.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Pavel Orestovich
    Дятли. Нехай пенсіонерам помагають. Барижки і так грошики мають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернополян кличуть на благодійний концерт «Оркестри Волі» на підтримку ЗСУ play_circle_filled 21:03 Була міська їдальня та кафе «Зустріч»: яка історія цього закладу. Дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 20:00 За крок до вироку: відбулися дебати у справі ветерана, який нібито вдарив муніципального інспектора 19:00 Допомогу «Зимова підтримка 2025» доставлятиме Укрпошта Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 18:10 Зеленський підписав закон про виплати 50 тисяч при народженні дитини 17:20 Зводять нову зупинку на Злуки: що вже зробили photo_camera 16:52 Був у стані клінічної смерті: тернопільські медики реанімували чоловіка 16:20 Тернополяни можуть приносити книги, які читатимуть військові у лікарнях 15:45 32 аварії за участю водіїв самокатів стались у Тернополі від початку року 15:10 Прокуратура судиться з Бучацькою міськрадою за землі «Дністровського каньйону» 14:35 Судитимуть тернополянина, якого затримали на хабарі за спробу впливу на ТЦК 14:00 У Тернополі проведуть змагання для ветеранів та людей з інвалідністю «Петанк єднає серця» 13:30 Погана видимість через туман стала причиною ДТП на Львівській 13:05 На Тернопільщині мікроавтобус, вилучений як доказ, передали ЗСУ 12:30 Жителька Бережан впала у двометрову канаву і не могла вибратись 12:00 Велосипедист збив дитину на території школи в Байковецькій громаді 11:22 Померла волонтерка Штабу національного спротиву Збаразького району Олена Шевчук 10:45 Обіцяв меблі — забрав гроші: у Тернополі жінка втратила 117 тисяч гривень 10:10 Петиція про ремонт дороги на Чернівецькій і Білогірській зібрала необхідні підписи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up