В Топільче таки відкриють безкоштовну громадську вбиральню. На благоустрій виділили ще понад 150 тис

В Топільче таки відкриють безкоштовну громадську вбиральню. На благоустрій виділили ще понад 150 тис

Про виділення 151 тис 265 грн 39 коп на будівельні роботи з реконструкції благоустрою території громадської вбиральні в парку Топільче по вул. Дружби йшлося на виконкомі міської ради 17 липня.

- З метою подальшої реалізації Проекту "Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у місті Тернопіль" та використання грантових коштів відповідно до їх цільового призначення, виконавчий комітет міської ради вирішив виділити кошти, - каже начальник відділу обліку та фінансового забезпечення Галина Денисюк. - Йдеться про виділенні нам Європейські гроші, ми робимо реконструкцію прилеглої території, щоб уже повністю здати в експлуатацію цей коворкінг центр.

Міський голова зазначив, що один із елементів договору - відновлення роботи громадської вбиральні, яка має працювати у постійному режимі. 

Як пояснили у прес-службі міської ради, туалети фактично зроблені, ще залишилися незначні роботи з благоустрою. Після офіційного відкриття, яке попередньо має бути у серпні, туалети будуть безкоштовними для усіх відвідувачів.  

Як раніше ми писали, суть коворкінг центру проста - це повністю обладнана всім необхідним будівля, де починаючі підприємства чи підприємці зможуть на короткий чи тривалий період орендувати обладнані робочі місця, провести конференцію, семінар, навчання, нараду, зустріти та провести перемовини з партнерами, отримати консультантів, перекладачів, технічних фахівців та багато іншого. Громадський сектор чи організації так само можуть усім цим користуватися. В тернопільському коворкінг центрі будуть комп’ютеризовані робочі місця, конференц-зал з усією технікою на 60 осіб, кімната відпочинку, кухня, санвузли. Такий собі сучасний офіс, який можна частково чи повністю брати в користування.

- Послуги центру будуть платними, - раніше розповідав заступник міського голови та відповідальний за реалізацію цього проекту Іван Хімейчук. – Це загальноприйнята в світі форма роботи. Але ціна не комерційна. Вона формується на основі видатків. Яка це сума, можна буде чітко дізнатися після офіційного відкриття центру. Користуватися ним зможе кожен. Тут постійно будуть працівники, з якими можна консультуватися, подавати заявки. Якщо центр знадобиться для якоїсь важливої події міста чи міській раді, то це буде безкоштовно.  

Як працюватиме коворкінг центр після відкриття поки невідомо. Про це більше може розповісти  Іван Хімейчука. Але зараз він у відпустці.

Читайте такожКоли відкриють коворкінг центр у парку, невідомо 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Ігор Комендат
    Тільки за 150 тис грн можна було б поставити 10 біотуалетів В ПОТРІБНОМУ місці і обслуговувати їх 10 років - але так грошей не заробиш...
  • Микола Унгурян
    але нафіга там громадська вбиральня якщо основне скупчення людей на центральній алеї та біля фонтану?
  • Petro Skarzhynskyi
    Параша за 150 штук... А на скільки кабінок?
  • Alina Hnatyuk
    Давно пора!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільський національний педагогічний університет відзначив 86-у річницю 21:10 Російський безпілотник влучив у багатоповерхівку в Одесі: є загиблий та поранені 20:00 Справу про смерть однорічного Єремія у лікарні знову відклали: адвокат потерпілих просить покарання 19:00 85 громад УПЦ на Тернопільщині досі не перейшли до Православної церкви Від читача 17:19 Ветеран з Кременеччини отримав грант від Служби зайнятості та розвиває тепличне господарство 18:07 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:20 Погодили невід’ємні поліпшення для колишньої аптеки на Руській: чи приватизують приміщення 17:15 Повнопривідний пікап Isuzu для бійців 101-ї ОБрТрО: Сергій Надал (пресслужа Тернопільської міської ради) 16:55 У Тернополі визначили переможців чемпіонату «Динамо» з легкоатлетичного кросу 16:15 Оприлюднили графік зупинок котелень на ремонт у Тернополі 15:40 Обіцянка виїзду за кордон вартістю 13,5 тис. євро: справу бережанця передали до суду 15:00 Тернопіль святкує 486-річчя: в «Українському Домі» відкрили мистецьку виставку play_circle_filled photo_camera 14:36 У Чорткові зростуть ціни на проїзд в громадському транспорті 14:01 У тернопільському ліцеї вручили нагороди мецената з Австралії: хто став лауреатом 13:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 15 квітня) 13:35 Новий предмет «Основи національного спротиву» буде обов'язковим для всіх студентів: що там вчитимуть 13:00 Обірвалось життя молодої вчительки Тернопільської музичної школи Ірини Томин 12:30 На Тернопільщині мотоцикл злетів з дороги і врізався в огорожу: 20-річна пасажирка в реанімації 11:55 Понад 40 депутатів присутні на сесії обласної ради. Які питання мають розглянути 11:30 Відключення води у Варшавському мікрорайоні: перелік вулиць
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up