Як живеться екс-ДАІшникам у Тернополі

Наче в Бога за пазухою почувають себе екс-ДАІшники у нашій області. Нові службові авто, кращі земельні ділянки… - все їм.

Як живеться екс-ДАІшникам у Тернополі

До рук активістів «Автомайдану» потрапили цікаві документи. Зокрема рішеннями № 7/14/155 та 7/14/156 міська рада Тернополя надала чималий шмат землі у зеленій зоні в межах нашого міста колишнім поліцейським, які не пройшли переатестацію. Серед них екс-виконуючий обов’язки начальника Тернопільського відділу поліції, екс-заступник головного ДАІвця області Олег Турлай.

Поновився на посаді через суд

- Пан Турлай свого часу перебував у полі зору «Автомайдану», - зауважують автомоайданівці. - Восени 2016 р. він не пройшов атестаційну комісію Міністерства внутрішніх справ і був звільнений.

 

Колишній правоохоронець поновився на посаду через суд. Згодом Олега Турлая затримали за кермом у нетверезому стані і звільнили. 

- Іншим щасливим власником земельної ділянки під будівництво в районі Нового Світу, на вул. С.Наливайка став начальник відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області - Володимир Зигрій, - наголошують автомайданівці.

До слова, активісти «Автомайдану» ідентифікували ділянку, яку міська рада надала під забудову правоохоронцям з підмоченою репутацією. 

- Для того аби почати бідівництво на цих ділянках, потрібно буде вирубати чимало зелених насаджень, - кажуть активісти. 

Прикро й те, що так званим правоохоронцям надали “злачні” земельні ділянки в межах міста, а учасникам АТО хтозна-де. 

Пересів з Лади на Mitsubishi Outlander за 1,6 млн. грн

Інший екс-ДАІвець, який став одним з 18 щасливчиків у області, що отримав новенький еко-позашляховик Mitsubishi Outlander вартістю в понад 1,6 млн. грн від самого Президента України - поліцейський Зборівського відділення поліції Анатолій Корнатий. Більше того, пан Корнатий нещодавно на новенькому позашляховику відкрив сафарі на водіїв-іноземців.

Як ми вже раніше писали, в редакцію “20 хвилин” звернувся тернопільський водій Василь Козлюк, який зафіксував на відео як місяць тому екс-ДАІшніки Анатолій Корнатий та Ярослав Гейко вимагали від водія дві буханки хліба на одній з доріг Зборова.

- Тепер пан Корнатий з старенької “Лади” пересів на елітний патрульний позашляховик Mitsubishi Outlander, - каже водій-активіст Василь. - Проте смаки патрульних змінилися, вони не полюють на пікапи, що возять пиріжки, а ловлять іноземців та вилучають у них права.

До слова, тернополянин 26 липня зафіксував на відео та фото, як колишній ДАІшник Анатолій Корнатий, а тепер Нова патрульна поліція впіймав водія-іноземця на одній з доріг Зборова, та видерши у нього права тримав іноземця у патрульному авто, щось від нього вимагаючи.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up