З 1 квітня для тернополян подорожчає вода

З 1 квітня для тернополян подорожчає вода

Нaціoнaльнa кoмісія, якa здійснює держaвне регулювaння у сферaх енергетики тa кoмунaльних пoслуг прийнялa нoві тaрифи нa вoдoпoстaчaння і вoдoвідведення.

З 1 квітня вартість послуг комунального підприємства «Тернопільводоканал» збільшується на 14%. Таким чином ,  водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків Тернополя становитиме 13 гривень 7 копійок, а для  тих, хто мешкає у приватних домівках – 12 гривень 24 копійки за один метр кубічний.

Нагадаємо, що першого березня стартувала п’ята хвиля підняття цін на електроенергію в Україні, в рамках якої вартість електроенергії зросла ще на 25 %.

Тарифи за обслуговування багатоповерхових будинків будуть коригувати та встановлювати для кожного будинку окремо, нарахування за новими тарифами почнуться вже з першого квітня.

Крім того, з 1 квітня зміниться вартість послуги з вивезення твердих побутових відходів.  І ще одне нововведення НКРЕ того ж дня торкнеться гаманців всіх українців: почнеться нарахування плати за користування приєднаними потужностями. Платіжки із абонплатою за газ тернополяни отримають вже в травні.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Влад
    Дивні люди у Тернополі живуть...Те що ціни на комуналку ростуть ...Що в області хліб один з найдорожчих ...Нікого не цікавить... А от бруківка ..Таксісти...То да сама більша в нас біда....А те що львівським сміттям засипають околиці міста..То не біда...Пан Шкула і ко самопоміч теж не бачить...Де ж ті наші СРані АКтивісти.чому мовчать? За повітря скоро платити будем ...Невже нікого не хвилюють тарифи? Це Жесть....
  • Анонім
    Коли це вже закінчиться !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Усі перлини Тернопільщини будуть на туристичному маршруті, що працюватиме трьома мовами 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Ми раді, що змогли здійснити їхню мрію». У лікарні, де лікують поранених військових, «зіграли» весілля photo_camera 18:05 З 2 серпня пенсії нараховуватимуть по-новому: кого торкнуться зміни Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:30 Тернополянам забороняли купатися на Дальньому пляжі 2 серпня. Але вже знімають стрічки 17:15 На Малашівецькому сміттєзвалищі — пожежа: що з якістю повітря 17:00 Шанс на реванш: «Нива» зіграє вдома з «Буковиною» в 1/32 Кубку України 16:00 Чи можна одночасно отримувати субсидію і пільги: пенсійний фонд дав дав остаточну відповідь 15:00 З Тернополя потягом Україною: до яких обласних центрів є прямі рейси та скільки коштують квитки 14:04 Тернопільські воїни показали, як нищать ворогів та їх техніку на передовій play_circle_filled 13:00 У Смиківцях виявили та знищили три міни та три гранати, які пролежали в землі понад століття 12:03 Хотів $5500 за «вирішення питання» з ТЦК: як суд покарав тернополянина 11:02 Майже 16 млн грн субвенції отримають два коледжі на Тернопільщині, щоб оновити майстерні 10:00 Пацієнти чекають тижнями, попри вільні томографи: що показала перевірка апаратів КТ на Тернопільщині 09:00 Монастириська громада втратила Героїв Олександра Зозулю та Івана Самагальського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up