З 1 січня педагогам Тернопільщини підвищать заробітну плату

З 1 січня педагогам Тернопільщини підвищать заробітну плату

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

З 1 січня 2021 року посадові оклади освітян збільшаться на 20%. Порівняно з 1 квітня 2020 року, станом на 1 грудня 2021 року, збільшення становитиме 30%. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Сергій Шкарлет розповів, що МОН підготувало законопроєкт щодо соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на коронавірус.

«Ця пропозиція погоджена і ми чекаємо від президента внесення її до парламенту. Я думаю, що коли парламент запрацює, президент внесе цю пропозицію», – підкреслив Міністр.

Окрім того, Сергій Шкарлет повідомив, що розроблено проєкт постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам закладів освіти на 20%. Він надісланий на погодження до центральних органів виконавчої влади.

«Ми отримали плюс 50-100% за всіма показниками, статтями й субвенціями. Ті скорочення, які відбулись між першим і другим читанням, залежать не від того, що в нас забрали кошти. А від того, що збільшення мінімальної заробітної плати з 1 липня було перенесено на 1 грудня. Тобто це операційна різниця. В освіти майже нічого не забрали. Забрали 500 мільйонів, тобто капітальні видатки. Але я впевнений, що впродовж 2021 року зможемо дещо надолужити, певним чином перерозподілити бюджет, і ми за це будемо боротися», – наголосив Міністр освіти і науки України.

Читайте також: Кому в Тернополі роботодавці готові платити понад тисячу доларів? ТОП найприбутковіших професій
 

Які зарплати, за розрахунками МОЗ, має отримувати медик у 2021 (СУМИ)
 

Менше на медицину, більше на ЖКГ: на що планують витратити гроші тернополян у 2021-му. Аналіз бюджету
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • СТУГНА П
    А толку піднімати зарплату, якщо і ціни на продуким і тарифи поповзуть верх . Так вже з 1 січня 2021 газ подорожчає на 14 % тобто будемо платити 7,22 без врахування доставки ,яку обіцяють теж збільшити в два рази . З 1 січня 2021 змінюється тариф на електроенергію, а саме скасовується пільговий тариф 90 коп. до 100 кВт , а буде 1,68 грн до 31 березня ,а там знову піднімуть  . З 1 січня будуть переглядати тариф на воду  відповідно в сторону збільшення . Ось все це піднятя зарплат вчителям при відсутності виробництва називається ілюзія . Зараз ці "професіонали" ,що зараз у руля користуються ганебною методикою піднімають зарплату за рахунок завищення тарифів тобто залазять кожному українцю в кишеню .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо дітей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто 12:00 Нові тарифи на проїзд в автобусах і тролейбусах затвердили у Тернополі 11:26 У полі на Тернопільщині горів комбайн 10:52 Після домашньої сварки в одному з сіл Білецької громади, чоловік підірвав гранату 10:10 На ринку в Тернополі тест-драйв електросамоката обернувся крадіжкою 09:37 В Україні 11 червня вперше офіційно відзначають День Сил безпілотних систем Збройних Сил України 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Боднара, Юрія Луханіна і Тараса Дрозда 08:00 Чемпіонат світу-2026 з футболу: розклад усіх матчів 22:00 Як ветеранам й ветеранкам з інвалідністю внаслідок війни отримати одноразову грошову допомогу 21:00 Поліцейські здали кров для поранених захисників play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up