За яку роботу у Тернополі платять майже 16 тисяч гривень за місяць. ТОП-10 вакансій

За яку роботу у Тернополі платять  майже 16 тисяч гривень за місяць. ТОП-10 вакансій

На Тернопільщині роботодавці пропонували різні вакансії та високі зарплати.
 

За вісім місяців 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини понад 4 тис. роботодавців шукали працівників на 17,3 тис. вакансій.

Серед них 8% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Читайте також: В Україні підвищили мінімальну зарплату: Верховна Рада прийняла закон


Так, зарплату у 15,8 тис. грн пропонували водію тролейбуса; 15 тис. грн – інженеру-конструктору, провізору-косметологу, столяру-верстатнику на будівництві; по 14 тис. грн – керуючому відділенням, заступнику директора; до 13 тис. грн готові платити завідувачу складу, кранівнику; майже 11 тис. грн на місяць пропонували поліцейському, завідувачу відділенням, монтеру колії, електромонтажнику силових мереж та електроустаткування.


За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сільському господарстві, торгівлі та в переробній промисловості.

Найбільший попит на сьогодні мають: продавці, швачки, водії, поліцейські (інспектори) патрульної служби, підсобні працівники, вчителі, кухарів, офіціанти, електромонтажники, менеджери, слюсарі. Також постійною залишається потреба у лікарях різних спеціальностей (інфекціоніст, стоматолог, акушер-гінеколог, психіатр, уролог, хірург, ветеринарної медицини, загальної практики-сімейний тощо) та медсестрах.
Середній розмір заробітної плати у вакансіях на 1 вересня 2020 року становив 6,5 тис. грн.

Читайте також: Мінімалка зросла, яка середня зарплата на Тернопіллі та в інших областях (ІНФОГРАФІКА)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Olga Kapynus
    в медичні і педагогічні ЗВО хронічний недобір. Готуймося
  • Оксана
    На роботу потрібен мер. Зарплата достойна.
  • Serhii Kuzmychov
    весь 'розвиток' економіці в одному реченні: продавці, швачки, поліцейски, лікарі(бо ті що було звільнилися) ... прикро
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Судитимуть сімох учасників групи, яка продавала кратом по всій Україні photo_camera 16:24 В аварії на Микулинецькій постраждала мотоциклістка 16:00 Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу» 15:25 Взяли під варту 60-річного тернополянина за підозрою у замаху на вбивство сусіда Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:03 Обіцяв «визволити» з полону: поліція оголосила підозру чоловіку за видурювання 154 тисяч гривень у дружини бійця 14:37 Медичний заклад в Тернополі отримав власну сонячну електростанцію 14:00 Поліцейські розшукують водія електросамоката, який на Короьова наїхав на жінку та втік 13:31 У Довжанці загинув чоловік після падіння з ковша трактора 13:00 У Великій Березовиці зупинили нетверезого водія, позбавленого права керування: пропонував хабар 12:30 Пікет біля міськради: вчителі протестують проти нового директора та заявляють про фальсифікації 12:00 У Тернополі та Бережанах у двох чоловіків виявили речовини, схожі на наркотичні 11:25 Затримки від півтори до майже трьох годин: два поїзди, що курсують через Тернопіль, запізнюються 10:53 П'ятеро рятувальників загинули на Харківщині внаслідок повторного ворожого удару 10:10 На Поліській частково перекрили рух для тратпорту через ремонт 09:40 Масована атака по Києву: пошкоджені будинки, «приліт» по Лаврі та багато постраждалих play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопіль в останню путь провів Героя Андрія Стоцького photo_camera 08:00 Географія по-новому: у школі Лановецької громади запрацював STEM-кабінет 21:00 Футболіст «Ниви» Ілля Ольховий підписав контракт з київським «Динамо» photo_camera 20:00 П’яний збив жінку на переході у Теребовлі і відбувся штрафом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up