20 тисяч гривент втратила жителька Тернопільщини після "десанту" ромів

20 тисяч гривент втратила жителька Тернопільщини після "десанту" ромів

У жительки Бучаччини викрали майже 20 тисяч гривень. Поліцейські розшукують крадіїв.

Зі слів потерпілої, вона мешкає разом із хворою сестрою. Найімовірніше, остання й пустила до хати невідомих, коли заявниці не було вдома. Бо односельці розповідають, що бачили як напередодні вулицями ходили невідомі особи ромської національності.

Потерпіла втратила десять тисяч гривень понад триста євро та сотню американських доларів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Поліцейські звертаються до жителів краю, особливо мешканців сіл, бути вкрай обережними, не залишати відчиненими помешкання, ключі не ховати під килимками чи в інших доступних місцях, й на поріг не пускати незнайомців, хай би з якою вигідною пропозицією чи щемливою історією вони до вас просилися.  

Випадки, коли в село заїжджають особи ромською національності і після їхнього візиту хтось втрачає майно, – трапляються доволі часто.

Щойно правоохоронці встановлюють особи одних крадійок, як з’являються нові. Невеликими групами вони нишпорять селами, нібито скупляючи чи продаючи дрібний крам, а насправді шукають незамкнені хати. Від таких пройдисвіток нещодавно потерпів 90-річний житель Зборова. Посеред дня, поки господар дрімав, з його хати злодійки винесли близько 150 тисяч гривень у різній валюті та декілька ювелірних виробів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Тому щойно побачили у своєму населеному пункті невідомих –телефонуйте на 102.

Читайте також На Тернопільщині розшукують двох смаглявих жінок, які викрали з хати пенсіонера 150 тисяч
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • гср
    називаються роми, а поводяться ну точно як цигани!
  • Антон
    Давайте і далі будемо толерантні до йобаних циган хай і далі у нас крадуть а поліції пофігу
  • Хтось
    Коли ж вже ті заголовки будуть без помилок?
  • Ай не не ай не не не:)
    Коли рак на горі свисне :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:50 У разі тривоги пасажирів виводитимуть з потягів: Укрзалізниця посилює правила безпеки 19:16 У Тернополі вибуховою хвилею вибило вікна в педіатричному відділені лікарні play_circle_filled 19:01 Прильоти на Підгаєччині: пожежу вдалось локалізувати, громада без електрики Від читача 14:53 Ошукували військових на продажі елітних іномарок та відмивали отримані прибутки: на Одещині поліцейські викрили та затримали групу шахраїв 18:40 Двоє людей загинули внаслідок прильотів в Івано-Франківську. Пошкоджено пологовий 17:47 На Зборівщині є влучання в об’єкт інфраструктури 17:37 На проспекті Бандери перекрили рух для транспорту (оновлено) 17:09 У Тернополі є влучання (оновлено) 16:40 У центрі Львова приліт дронів у житлові будинки 16:22 Вибухи під час повітряної тривоги на Тернопільщині: що відомо 15:52 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 березня (оновлене) 15:10 Шахеди на Тернопільщині: що відомо про повітряну тривогу 14:35 115 тисяч за взуття, якого не існує: жінка з Тернопільщини втратила кошти під час покупки 14:07 «Червоний дизель» на заправці в Тернополі. Для кого насправді це пальне — журналісти запитали 13:20 Родина потрапила в аварію на Чортківщині: авто врізалось в огорожу 12:44 Горіла кімната в гуртожитку ЗУНУ: є постраждалі 12:34 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі вшанують пам'ять полеглих Героїв 12:06 Віктор Павлік прокоментував скандал з концертом: дружина каже, що артисту хотіли колоти адреналін 11:30 В аварії на Підгаєччині постраждала дитина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up