На Тернопільщині розшукують двох смаглявих жінок, які викрали з хати пенсіонера 150 тисяч

На Тернопільщині розшукують двох смаглявих жінок, які викрали з хати пенсіонера 150 тисяч

На Тернопіллі невідомі жінки, найімовірніше ромської національності, обкрадають стареньких. Щойно правоохоронці встановлюють особи одних крадійок, як з’являються нові. Невеликими групами вони нишпорять селами, нібито скупляючи чи продаючи дрібний крам, а насправді шукають незамкнені хати. 

Від таких пройдисвіток днями потерпів 90-річний житель Зборова. Посеред дня, поки господар дрімав, з його хати злодійки винесли близько 150 тисяч гривень у різній валюті та декілька ювелірних виробів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Свої заощадження, дідусь зберігав у шафі в рукаві пальта. Нехитрий сховок зловмисниці розшукали і спустошили. Пенсіонер, якого розбудив підозрілий шум, помітив непроханих гостей вже опісля. Жінки заморочили йому голову й поспішили піти з обійстя.

За деякий час, з’ясувавши, що пройдисвітки прихопили із собою усі його гроші, старенький звернувся до правоохоронців.

Як повідомили у Зборівському відділенні поліції, за даним фактом  відкрито кримінальне провадження. За підозрою у скоєні злочину розшукують двох жінок віком 45-50 років, з темним волоссям і смаглявою шкірою. Обоє були одягнені в темні куртки та різнобарвні сукні. Зловмисниці можуть пересуватися на світлому автомобілі марки «ВАЗ».

- Якщо ви помітили в своєму населеному пункті підозрілих осіб, не будьте байдужими, телефонуйте на лінію «102». Можливо ваш дзвінок допоможе зберегти заощадження чиїмось стареньким родичам. Літні люди потребують нашої уваги, - наголошують правоохоронці.

Читайте також У селах Тернопільщини зловмисниці їздять на авто і обкрадають пенсіонерів
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Тиждень почнеться зі спеки, а завершиться дощами: прогноз погоди на Тернопільщині 20:00 Як діяти родині, якщо військовий потрапив у полон: Міноборони 19:10 На Микулинецькій зіштовхнулися легківка та фура 19:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:50 Тернопільські спортсменки здобули 20 медалей на чемпіонаті зі спортивної аеробіки 17:40 «Вони раніше товаришували»: мама підозрюваної у замаху на вбивство школярки прокоментувала подію 17:35 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (новини компаній) 17:20 У Тернополі розпочали ремонт дорожнього покриття пневмоструменевим методом 16:30 У парках Тернополя встановили «Комашині домівки» 15:55 Масові обшуки у посадовців ТЦК по всій Україні — вилучили автівки, мотоцикли та готівку photo_camera 15:00 Вибух газу стався в квартирі на Протасевича 14:30 Тернопільська школярка — серед переможців премії «Дитина року 2026» 14:00 Заробіток онлайн обернувся втратою 100 тисяч: інтернет-аферисти ошукали жінку з Чортківщини 13:30 Обіцяють гроші за відео «прильотів»: тернополян намагаються завербувати, щоб коригувати удари по місту 13:00 Деталі стрілянини у Кутківцях: постраждав неповнолітній 12:30 На Тернопільщині судитимуть юристку за «вирішення питань» у ТЦК за гроші 12:05 Ремонт легкових авто та ТІР у Тернополі й області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 11:50 На Тернопільщині водій мопеда злетів у кювет — у важкому стані в реанімації 11:18 У Тернополі чоловік напав на сусіда і вирвав з його рук сумку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up