Чоловіку, який повідомив про "замінування" рейсового автобуса на Тернопільщині, оголосили підозру

Чоловіку, який повідомив про "замінування" рейсового автобуса на Тернопільщині, оголосили підозру

Після отримання достатньої кількості доказів поліцейські Тернопільського відділення поліції оголосили підозру  31-річному уродженцю Червоноградського району згідно зі ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Чоловік «замінував» рейсовий автобус.

Нагадаємо, подія трапилася 15 травня.  На лінію "102" надійшла інформація від чергового автовокзалу про те, що їм телефонував невідомий і заявив про вибухівку в автобусі Червоноград-Тернопіль. На момент дзвінка даний транспортний засіб перетинав село Ігровиця Тернопільського району, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Транспорт зупинили і вибухотехніки перевірили його на наявність небезпечних предметів. Експерти нічого не виявили і автобус продовжив маршрут.

Читайте також Стало відомо, хто “замінував” рейсовий автобус "Червоноград-Тернопіль"
 

Правоохоронці оперативно встановили особу зловмисника. В автобусі на момент його дзвінка перебувала рідна сестра. Через неприязні відносини з родичкою чоловік і скоїв протиправне.

У справі триває досудове слідство. Відносно фігуранта вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький 10:30 Театр моди Галицького коледжу презентував нову колекцію на Дні міста photo_camera 09:50 На Тернопільщині зварили рекордний бограч play_circle_filled 09:30 У Тернополі відкрили дитсадок №1 після капітального оновлення та утеплення photo_camera 09:00 Вісім полеглих захисників стали почесними громадянами Тернопільщини photo_camera 08:00 «Пакунок школяра» 2026: хто отримає 5000 гривень і як оформити виплату 21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up