Чому зривають суди у справі екс-комісара Катинського?

Чому зривають суди у справі екс-комісара Катинського?
  • Обвинувачений 16 листопада 2017 р. повинен прибути у військову частину А0796 м. Рівне для вирішення питання про подальше проходження військової служби.
  • А на попереднє засідання не з’явились свідки.

Обвинувачений у корупції Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський не з'явився у суді. У зв'язку з цим судове засідання, призначене суддею Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Базаном Л.Т. на 16 листопада 2017 року, не відбулось.

  • Обвинувачений повідомив суд, що, відповідно до отриманого припису, 16 листопада 2017 р. він повинен прибути у військову частину А0796 м. Рівне для вирішення питання про подальше проходження військової служби, - повідомили у прес-службі Апеляційного суду в області.

До речі, попереднє засідання, призначене на 26 жовтня, також відклали через те, що не з’явились свідки.

Нагадаємо, органами досудового слідства військовому прокурору Тернопільського обласного військового комісаріату (ТОВК), начальнику Тернопільського гарнізону полковник Володимиру Катинському пред'явлено обвинувачення у тяжкому корупційному злочині, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

  • А саме, що під час зустрічі з військовим комісаром Заліщицького РВК Тернопільської обл. підполковником В., полковник Катинський В.М. пообіцяв підлеглому посприяти у переведенні його військовим комісаром Борщівського райвійськкомату, - повідомили в Апеляцйному суді. - Натомість В. повинен був побудувати обвинуваченому садовий будинок вартістю, еквівалентною 10 тис. доларів США.

Дата наступного засідання поки що невідома, кажуть у суді. Повідомлять про неї додатково.

Хронологія подій

18 жовтня 2016 р. під час передачі технічної документації на будинок Катинського В.М. було затримано військової прокуратурою Західного регіону України.

20 жовтня 2016 р. ухвалою Шевченківського районного суду м. Львова йому було обраного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою внесення 2 млн. грн. застави.

31 жовтня 2016 р. ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Львівської області розмір застави зменшено до 282 тис. 490 грн., в решті рішення суду першої інстанції залишено без змін.

3 листопада 2016 р. підозрюваного Катинського В.М. звільнено з-під варти у зв'язку з внесенням за нього застави та покладанням на нього обов'язків, передбачених п.п. 1-3, 8 ч.5 ст. 194 КПК України.

22 лютого 2017 р. кримінальне провадження направлено у Тернопільський міськрайонний суд для розгляду по суті.

Читайте також Володимир Катинський вимагав 280 000 хабара за посаду. За ці гроші йому мали побудувати дачу
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У дитсадках з вересня усі діти обов'язково вчитимуть англійську 21:00 Прапори з передової з підписами Героїв: у Тернополі відкрили унікальну виставку photo_camera 20:00 Від консультацій до денного стаціонару: ветеран з Кременця розвиває клініку сімейної медицини Family Med (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:02 «ВЛК за 25 секунд визнала придатним, хоча в мене букет хвороб після полону» Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:53 Два удари по торговому центру у Кривому Розі: є загиблі і багато постраждалих 18:30 Розігруємо 2 квитки на концерт JAMALA у Тернополі 18:00 У Тернополі чоловік віддав 8,5 тисячі гривень за оренду квартири й залишився без житла 17:07 П'ять квартир і Land Cruiser — на понад вісім мільйонів. Суд визнав необґрунтованими активи нардепки Марченко 16:47 Проїхав на червоний сигнал і зустрів патрульних: курйозний випадок на дорозі у Тернополі 16:10 Учителька Наталія Перехрист відкрила у Тернополі інтерактивний хаб для дітей та педагогів photo_camera 15:40 Кіт упав в 10-метровий колодязь. Історія порятунку від тернопільських рятувальників 15:15 За незаконний видобуток глини у Сновидові затримали чоловіка 14:42 $7 тисяч за «позитивне рішення» ВЛК: на Тернопільщині затримали 27-річного чоловіка 14:16 На Тернопільщині під час пожежі загинув 53-річний чоловік 13:40 Пасажири у вишиванках зможуть не платити за проїзд у Тернополі 24 серпня 13:00 Новий шкільний автобус отримали учні з Язлівця 12:20 18 серпня йому виповнилося 45. А наступного дня Івана Пазюка повернули з полону 11:32 11-річна дівчинка на велосипеді зіткнулася з вантажівкою у Вишнівці 11:11 У центрі Тернополя велосипедист наїхав на жінку, яка переходила дорогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up