Двоє браконьєрів заплатять більше 20000 грн за незаконний вилов риби

Двоє браконьєрів заплатять більше 20000 грн за незаконний вилов риби
Нещодавно відбувся суд над браконьєрами, які незаконно ловили рибу на Тернопільському ставі поблизу "Дального пляжу". Згідно рішення суду зловмисники заплатять по 1700 грн штрафу кожен та компенсують 19 000 грн збитків.

Нагадаємо, що вночі з 2 на 3 вересня на головній пристані поблизу "Дального пляжу" представники „Тернопільрибоохорони” та рибалки упіймали браконьєрів, які виловлювали запущениху водойму коропів та червонокнижну рибу. Тоді рибоохоронці з ставу дістали декілька браконьєрських сіток у які потрапило 32 кг риби.Сума збитків, яку тоді нарахували представники рибохорони – 35 тисяч гривень. За фактом злочину проти порушників відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Справу розглядали більше 5 місяців і нарешті правопорушникам призначили міру покарання.

Previous Next
Previous Next Previous Next

- Ми (представники ГО "Скеля" - прим. ред.) звернулись у суд, щоб поцікавитись як просувається справа браконьєрів, які незаконно ловили рибу на Тернопільському ставу, - каже директор ГО "ПКТМЕ "Скеля"" Андрій Об”єщик. - Нам повідомили, що суд відбувся 18 лютого. Засуджені притягнуті до кримінальної відповідальності - кожен має заплатити по 1700 гривень штрафу. Та ще 19 000 збитків.

Спершу збитків нарахували на 35 000 грн, а згодом еконіспекція уцінила виловленого браконьєрами коропа і назвала суму в 19 000 грн.

- 249 стаття це не є важкий злочин і, на скільки я пригадую, то  у Тернопільській області це перші два правопорушника, які понесли кримінальну відповідальність за браконьєрство на Тернопільському озері, - пояснює Андрій Об”єщик. - Вони заплатять цей штраф, а от стосовно збитків, то ми все таки проситимемо, щоб суму збільшили до 35 000 гривень, як це було спершу.

Окрім того два сторожі, які працювали на пристані та допускали браконьєрство - звільнені.

- Зараз там найняли охоронне агенство, а для тих, хто цікавився чи просувається справа і чи покарані правопорушники інформуємо - двоє людей, які тримали сітки в руках нестимуть відповідальність, - каже Андрій Об”єщик. - На майбутнє, якщо хтось переживає як просуваються справи і чи несуть правопорушники відповідальність, то можуть звертатись у нашу організацію і цікавитись.

Представники ГО "ПКТМЕ "Скеля"" наголошують, що вони слідкують за браконьєрством і звертаються до правопорушників, щоб ті не порушували закон.Громадські діячі вважають, що ця ситуація є хорошим прикладом для тих, хто незаконно виловлює рибу, адже правопорушники нестимуть кримінальну відповідальність. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    таке буває???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Непереможні: військові одягнули вишиванки напередодні свята 21:00 У сквері Чорновола на бруківці з'явився орнамент вишивки 20:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 19:00 Мітинг проти нового Цивільного кодексу організували у Тернополі photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:33 Аварія з потерпілими на Об'їзній (оновлюється) play_circle_filled 18:00 Поліцейських, яких підозрюють в «прикритті» діяльності студій «контенту 18+», відсторонили від служби 17:32 Штормове попередження через грози та вітри оголосили на Тернопільщині 17:00 «Думала, що ще й сумки будуть»: відеозапис у справі «кришування» порноофісів у Тернополі play_circle_filled 16:22 На рік перекриють міжнародну трасу в Теребовлі через ремонт моста 15:40 Земля біля Тернополя — у приватну власність: за «схему » на три мільйони шестеро посадовців отримали підозри 15:07 Мільйони гривень, елітні автівки та швейцарські годинники знайшли у посадовців поліції під час обшуків 14:41 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 20 травня) 14:30 Директора підприємства оборонної інфраструктури підозрюють у залученні службовців до ремонту в квартирі 14:10 Росіяни вдарили дроном по багатоповерхівці в Конотопі: загинула людина, багато поранених 13:35 На Бродівській вночі зупинили водійку електросамоката з ознаками наркотичного сп'яніння 13:01 Затримали першого заступника начальника поліції Тернопільщини: що про нього відомо 12:35 П'ятеро молодих митців з Тернопільщини отримали стипендії Президента України 12:00 У Тернополі 21 травня проїзд у громадському транспорті для пасажирів у вишиванках буде безоплатним 11:19 Посадовці поліції Тернопільщини могли прикривати роботу мережі «студій із контентом для дорослих»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up