Мати каже, що син сидить три роки за вбивство, якого не скоював

Мати каже, що син сидить три роки за вбивство, якого не скоював
  • Правоохоронці катуваннями вибили в Павла Ензовіта зізнання у вбивстві, переконана мати та екстрасенси.
  • Адвокат каже, що слідство проходить необ’єктивно і без доказів: хлопця знайшли без жодної краплі крові на одязі та тілі біля трупа, якого вдарили 80 разів ножем, досі не допитали, натомість посилаються на судимого свідка, який втік.

Матір засудженого журналіст "20 хвилин" зустріла біля міськрайонного суду. Жінка приїхала підтримати Василя, якого звинувачують у вбивстві Ірини Мукоїди з Вишнівця. Вона каже, з нього, як і з її сина, правоохоронці нелюдськими катуваннями вибили зізнання і "вішають" вбивство.

Нагадаємо, 20-річного Павла в 2014 році  звинуватили у вбивстві 49-річного жителя Копичинців. У занедбаному будинку знайшли труп місцевого жителя з багатьма ножовими ранами. А уже 28-го числа міліція оприлюднила інформацію, мовляв, є підозрюваний, у скоєному зізнався.

- Він та ще кілька незнайомих йому чоловіків вживали алкоголь. Він заснув, а збудили його правоохоронці. А поряд на сусідньому матраці труп. - каже мати хлопця Уляна Ензовіт. - Але є дуже багато нестиковок. В сина, коли його збудили, ні на руках ні на одязі не не було крові. А на ножі, який знайшли біля сина, не було відбитків. Тепер питання: якщо Павло був настільки п’яний, що міліція не могла розбудити, то як він міг у такому стані вбити чоловіка – вищого і важчого від себе? А після вбивства спокійно помити руки, ніж і, що зовсім нелогічно, – лягти біля вбитого спати?

Родичі хлопця переконані: на нього повішали вбивство. Павло вже три роки сидить за гратами, а його досі не допитали. Мати каже - правоохоронцям є що приховувати, бо під час допиту її син розповів би як його катували та вибивали зізнання.

- Моєму сину дали 10 років, навіть не допитавши, - продовжує жінка. - Родичів не повідомили, що його забрали. Коли я приїхала до нього, він був як зомбі. Розповідав, що правоохоронці його вивезли в ліс, били, різали дротами... Його бояться допитувати, бо він знає прізвища тих, хто над ним знущався. Від безвиході звертались у "Битву екстрасенсів" і ток-шоу «Глядач як свідок». Вони підтведили невинуватість Павла, а екстрасенси навіть назвали ім’я та прізвище справжнього вбивці, який досі розгулює на волі. Зараз ми боремося з прокуратурою.

- Слідство не проводилось належним чином, - каже адвокат Михайло Чорний. - Зараз справа знаходиться на етапі касації в Києві, і зараз Павло виступає в цьому кримінальному провадженні як потерпілий - його незаконно затримали, не надали адвоката, не провели надежним чином слідчих дій. Було рішення про закриття справи, ми домоглись, щоб міськрайонний суд його скасував за ч. ст. 365 КК України від 10 березня 2017 року. Наразі прокуратура має продовжити слідство, нарешті допитати потерпілого та виконати ті слідчі дії, які передбачені законодавством.

 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Anonymous
    шо поробиш, якшо в нас не правоохоронці, а мусора
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Чортківському районі відкрили Алею Віри і Надії photo_camera 20:02 Новий міністр оборони — нові вимоги: у Тернополі тривають протести проти корупції та за ключові реформи photo_camera 19:02 «Дякую Богу, що вона жива»: Софійка мріє знову ходити. Що вирішив суд у справі про ДТП 18:17 Росія атакувала Житомир реактивними дронами: є загиблі і постраждалі (оновлене) Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:10 Розшукують зниклу 87-річну жительку Чорткова 17:45 Масове отруєння на Тернопільщині: у 16 учасників тренувальних зборів виявили кишкову інфекцію 17:00 Кровомобіль знову вирушив на фронт 16:30 Понад 7,5 млн гривень спрямували на ремонти тернопільських шкіл та дитсадків 16:00 За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині 15:30 Обрали голову Шумського районного суду і суддю-спікера 14:37 Із російського полону повернулися четверо жителів Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 14:25 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 19 серпня) 14:22 Зеленський звільнив заступницю голови Офісу Президента Мудру 14:05 Дитина ледь не впала у траншею: у центрі Тернополя перевіряють будмайданчик 13:42 Рада призначила міністром оборони Євгена Хмару 13:14 Рада підтримала призначення Андрія Сибіги міністром закордонних справ України 13:04 Операція «Форест Гамп»: НАБУ розкрило деталі схеми зі 150 млн гривень застави у справі «Мідас» 12:17 Підозрюваного у смертельному побитті 87-річної бабусі взяли під варту 11:54 Масштабна ДТП біля Центрального ринку: зіткнулися вісім транспортних засобів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up