Хлопці в масках на ставку напали на відпочиваючих львів'ян

Хлопці в масках на ставку напали на відпочиваючих львів'ян
Група молодих людей в масках напала на відпочиваючих 6 червня близько 23.30 на березі ставка в селі Красна Зборівського району. Правоохоронці затримали підозрюваних у розбої.

Інформацію про розбій в Зборівський райвідділ міліції повідомив оперативний черговий Буського РВ Львівської області. Саме туди із заявою звернулися потерпілі. Останні – мешканці Львівщини.

За словами юнаків, на Зборівщину вони приїхали на рибалку. Вдень до них підходили невідомі і просили човна. Львів’яни відмовили. Коли хлопці лягли спати, з’явилося троє в масках побили їх, відібрали три мобільних телефони, а також золотий ланцюжок з підвіскою, навігатор “Піонер ТЛ5881″ та 250 гривень.

В ході проведених слідчо-оперативних заходів правоохоронці Зборівщини встановили, що дане кримінальне правопорушення скоїло троє безробітних місцевих жителів, 1991, 1996 та 1997 років народження.

Під час санкціонованого обшуку в помешканнях двох підозрюваних правоохоронці знайшли викрадені речі. Обоє юнаків у скоєному зізналися. Вони кажуть, що таким чином вирішили відімстити приїжджим рибалкам за відмову дати їм човен. Проблем із законом раніше жоден із нападників не мав.

Їх затримали відповідно до статті 208 КПК. Наразі хлопці перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Тривають пошуки третього зловмисника.

Подію правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 187 частина 2 ККУ – розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:22 Померла волонтерка Штабу національного спротиву Збаразького району Олена Шевчук 10:45 Обіцяв меблі — забрав гроші: у Тернополі жінка втратила 117 тисяч гривень 10:10 Петиція про ремонт дороги на Чернівецькій і Білогірській зібрала необхідні підписи 09:28 Четверо людей загинули і понад 20 поранені через нічну атаку на Київ (ОНОВЛЕНЕ) Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Михайла Забояка, Олега Нагірного та Андрія Баб’юка 08:00 Подати чи розірвати декларацію з сімейним лікарем можна буде через особистий кабінет пацієнта 22:01 Як змінилась обласна філармонія: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 21:00 Юна тернополянка здобула Гран-прі на всеукраїнському мистецькому конкурсі 20:01 Як тернополянам отримати компенсацію за няню та що зміниться у 2026 році 18:35 Відбулося підготовче судове засідання у справі про напад на ветерана у Настасові 18:00 У Чортківському районі викрили два факти незаконного обігу наркотиків 17:47 Клінінг і хімчистка у Тернополі та області: топ сервісів з прибирання та догляду (партнерський проєкт) 17:30 На посаду ректора ТНМУ претендують п'ятеро кандидатів 17:00 У суді вимагають скасувати рішення міськради про передачу в оренду землі на проспекті Бандери 16:20 Тернополянина, якого шукали кілька днів, знайшли мертвим на Східному 15:35 У Коропці зустріли звільненого з полону морпіха Анатолія Дворського photo_camera 15:01 Незаконно вирубали понад 600 дерев у Кременецькому районі — збитків на майже 4 млн гривень 14:10 У Тернополі встановлюють таблички зі шрифтом Брайля на зупинках: скільки це коштує 13:30 День жалоби за загиблим Героєм Олегом Яцулою оголосили у Лановецькій громаді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up