Кременчанин віддав диван за смс-ку

Кременчанин віддав диван за смс-ку

Шкіряний диван продавав 50-річний кременчанин за допомогою сервісу OLX і залишився ні з чим.

 

Отримавши смс-повідомлення про надходження коштів від покупця, він передав незнайомому чоловіку товар.  За деякий час з’ясувалося, що він подарував диван шахраєві, адже грошей на рахунку не було.

Торгуючи через мережу Інтернет, не довіряйте повідомленням про надходження коштів. Перед тим, як віддати товар не полінуйтеся й перевірте картку в терміналі, радять у поліції.

За фактом кременецькі поліцейські розпочали кримінальне провадження із правовою кваліфікацією шахрайство, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Вже скільки раз говорилось шо на тому лохотроні нічого не можна купувати бо там немає ніякої безпеки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Найпопулярніші відео у ТікТок за тиждень від місцевих блогерів та про Тернопіль: дивіться добірку play_circle_filled 20:00 Іграшки від 4 грн, штучні ялинки до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику вже продають у Тернополі 19:03 Четверо дорослих і чотирирічна Софійка: що відомо про зниклих після ракетного удару по Тернополю 18:30 Синоптики попередили про сильний вітер на Тернопільщині Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 18:04 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 та 6 грудня 17:35 Петро Лихацький переміг на виборах ректора медичного університету 17:00 Уряд затвердив щомісячну виплату для нагороджених «Хрестом бойових заслуг» 16:20 Виплати через «єВідновлення» наразі отримають власники семи квартир на Стуса, 8 15:35 У Тернополі відкрили нове приміщення «Центру підтримки ветеранів та родин Героїв» photo_camera 15:04 Три громади переказали понад два мільйони допомоги постраждалим від ракетної атаки 14:30 На Дружбі жінка під наркотиками керувала автівкою попри заборону і порушувала правила 13:50 Чоловіка, який розбещував свою малолітню доньку, засудили до 5 років тюрми 13:10 Під колеса авто на Бережанщині потрапив пішохід 12:35 Для дітей навчально-реабілітаційного центру облаштували «Казковий купол» photo_camera 12:05 На Тернопільщині водій легківки смертельно травмував пішохода 11:20 Бійка в центрі Тернополя: поліцейські встановлюють обставини інциденту 10:40 Затримали тернополянина, якого підозрюють у нанесенні смертельних травм його матері 10:30 Тернопільська школярка здобула низку перемог на мистецьких конкурсах photo_camera 10:00 Тернопільщина втратила Захисників Петра Сегіна та Віталія Нанюка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up