На автовокзалі у Тернополі обікрали жінку

На автовокзалі у Тернополі обікрали жінку

Працівники Тернопільського відділу поліції задокументували факт крадіжки мобільного телефону на території автовокзалу. Потерпіла навіть не зауважила, як невідома особа витягла з кишені мобільний.

Зі слів тернополянки, під час посадки в громадський транспорт, крадій непомітно викрав засіб зв’язку, який вона зберігала в кишені верхнього одягу. Зникнення телефону жінка  виявила, коли прибула в пункт призначення, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопіьської області.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили, що протиправне вчинив раніше судимий житель Теребовлянського району 1986 року народження.

Підозрюваний зізнався, що викрадене майно він реалізував в ломбард в обласному центрі.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.

Правоохоронці розповідають, що найпоширенішими місцями скоєння кишенькових злочинів - громадський транспорт або його зупинки та магазини.

Як правило, предметом крадіжок є телефони, гаманці з грошима та особисті речі потерпілих. Викрадене майно, крадії реалізовують випадковим перехожим в ломбарди за заниженою ціною, аби якомога швидше виручити готівку.

Зазвичай, злодії уважно спостерігають за ймовірними жертвами, звертаючи увагу, куди і що вони поклали, аби потім без труднощів вчинити протиправне.

Найбільша частина кишенькових крадіжок відбувається в громадському транспорті. Велику роль відіграє кількість пасажирів та час в яких здійснюється проїзд. Постійний рух громадського транспорту дає можливість кишеньковим злодіям швидко зникнути.

Поліцейські вкотре звертаються до краян, та нагадують правила безпеки, аби вберегти майно від рук зловмисників.
•    намагайтеся не носити із собою великі суми грошей;

•    не тримайте значну суму грошей в одному місці;

•    пам'ятайте і тримайте під контролем ті місця, де зберігаєте гроші; 

•    не кладіть гаманець, мобільний телефон у відкриту сумку, краще зберігати майно в невеликій сумці з ручкою через плече та носити її так, щоб була попереду корпуса, в полі зору. 

У разі якщо ви все таки потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, телефонуйте в поліцію.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У «Дії» влітку з'явиться нова корисна послуга для водіїв 21:00 Лісовий відреагував на дискусію зробити математику необов’язковою на НМТ 20:00 Перетворили старий хлів на сімейну майстерню: подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі та декор 19:00 Від черешні до молодої картоплі: які ціни на ринку Тернополя play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:03 Тернопільський музей поповнився унікальною церковною реліквією photo_camera 17:30 Восьмеро ангелів, чиї мрії обірвала війна: згадаємо дітей, загиблих у Тернополі 17:00 Синоптики попереджають про грози на Тернопільщині 16:20 Кременецькому ботанічному саду виповнюється 220 років 15:35 На вулиці Родини Барвінських демонтували незаконно встановлені обмежувачі руху 15:06 Розстріляв трьох цивільних у Доброводах: засуджений оскаржує довічне ув’язнення 14:10 На Тернопільщині п'яний водій ЗАЗ Sens врізався у вантажівку та злетів у кювет 13:36 Тернопільщина першою в Україні впровадила автоматичний запис дій поліцейських під час застосування зброї 13:00 Жителя Чорткова уже вдруге затримали із забороненими речовинами 12:41 Бойові підрозділи корпусу «Азов» на дронових навчаннях у Швеції (Прес-служба) 12:30 У Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями photo_camera 12:00 В аварії на Поліській травмувався мотоцикліст 11:33 Десятки дзвіночків на деревах: у Тернополі вшанували пам'ять дітей, які загинули через війну photo_camera 11:09 На Чортківщині 73-річна водійка збила 16-річну дівчину 10:30 У Тернополі облаштують нові дитячі майданчики та оновлять спортивні зони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up