На Тернопільщині лісовози викрали дерева на 35 тисяч гривень

На Тернопільщині лісовози викрали дерева на 35 тисяч гривень

Служба безпеки України спільно з поліцією затримали два лісовози, що незаконно перевозили вартісну деревину. 

Уночі неподалік  ДП «Кременецьке лісогосподарство» правоохоронці викрили співробітника підприємства, який на службовій вантажівці перевозив близько десяти кубометрів лісоматеріалів. Викрадену деревину зловмисник мав намір збути за готівку жителям прилеглих до лісгоспу сіл. 

Того ж дня у Шумському районі силовики затримали лісовоз, що за підробленими документами перевозив шість кубометрів ділової деревини хвойних порід. Водій вантажівки пред’явив правоохоронцям документи, які посвідчували придбання та транспортування лісопродукції місцевим приватним підприємцем, однак вони містили явні ознаки підроблення. 

У обох випадках на транспортні засоби та деревину накладено арешт. Згідно із попередніми оцінками, вартість вилученої лісопродукції становить близько 35 тисяч гривень.

За матеріалами СБУ поліцією відкрито кримінальні провадження за ст. 191 та ст. 346 Кримінального кодексу України. 

Тривають слідчо-оперативні заходи для встановлення та притягнення до відповідальності всіх фігурантів протиправних оборудок, повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Haman Joey
    Хто продає дрова пиляли дерева?
  • Haman Joey
    Хто продає дрова пиляли дерева?
  • Anonymous
    Як лісовоз може красти? Лісовоз - це транспортний засіб. Крадуть люди.
  • Anonymous
    Лісовози крали? Ай-яй-яй! треба посадити їх в тюрму!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 У Лановецькій міській лікарні створили операційне відділення в укритті photo_camera 22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі Від читача 15:54 Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його 16:50 Відійшов у вічність лікар медицини невідкладних станів Володимир Шпак 16:27 Понад 7 мільйонів гривень для військових передала Тернопільська міська рада (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:07 Судили диякона релігійної спільноти за ухилення від мобілізації. Як він уникнув тюрми? 15:15 Після смерті 55-річної жінки на Кременеччині, поліція розпочала розслідування щодо дій медиків 14:51 Вчитель-чортків'янин показав унікальну колекцію значків на шевченківську тематику 14:27 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 4 березня) 14:15 За дитсадками і школами Тернополя закріпили території обслуговування 13:37 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up