Неповнолітній пробрався до будинку та викрав побутову техніку

Неповнолітній пробрався до будинку та викрав побутову техніку
  • 17-річний зловмисник скористався тим, що в будинку тривалий час ніхто не проживає і викрав майно.
     
  • Підгаєцькі поліцейські викрили неповнолітнього мешканця району.

Повідомлення про злочин надійшло до співробітників Підгаєцького відділення поліції від жителя Тернополя. Чоловік розповів, що з нежилого будинку його батьків в одному із сіл району невідомий викрав побутову техніку. Збитки оцінив у понад три тисячі гривень.

Як з’ясувалося, заявник не навідувався до помешкання родичів майже два місяці, тож коли сталася крадіжка вказати не зміг. Зловмисник проник до будинку, відваживши металопластикове вікно.

В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили підозрюваного у вчиненні протиправного. Ним виявився 17-річний місцевий житель. Поліцейські вилучили у нього крадені речі.

Відео дня

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Дії підозрюваного слідчі кваліфікують за статтею 185 ККУ – крадіжка.

Ще одна крадіжка майна трапилась у Бучацькому районі. Автомобільні шини викрав з господарства односельчанина житель села Бучацького району.

Про крадіжку працівникам поліції повідомив потерпілий. Чоловік розповів, що тримав автомобільний інвентар на подвір’ї, біля будинку. Не дуже переймався схоронністю запчастин, а злодій уночі забрався на подвір’я та викрав майно.

Поліцейські розшукали зловмисниката  встановили його особу. Ним виявився місцевий житель. Чоловік сподівався обміняти старенькі шини бодай на спиртне. Тепер доведеться відповісти за скоєне.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії,  повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: Затримали гастролера, який "обчистив" квартиру у Тернополі. 36-річного крадія- гастролера, жителя Одещини, який обікрав квартиру у Тернополі, правоохоронці затримали. Зловмисник, до слова, не вперше потрапляє у поле зору поліцейських за вчинення майнових злочинів, був неодноразово судимий.
 

Нагадаємо, нещодавно працівники Тернопільського відділення поліції впіймали серійного злодія, який обкрадав будинки у селі Петриків та розпочали кримінальне провадження щодо жителя Черкаської області, який скоїв серію злочинів в селі Петриків.   
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Язловецький замок: історія і таємниці давньої фортеці photo_camera 21:00 Письменниця з Тернопільщини Наталка Галицька вирощує спаржу на власному городі. Як готувати 20:03 Що знімали тернополяни у ТікТок: добірка нових популярних відео за тиждень play_circle_filled 19:30 Заморозки до -3°C та туман: штормове попередження оголосили на Тернопільщині на 12 травня Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 19:03 Частинка Італії у Тернополі: яка історія Венеціанського дворика. Дивіться відео! play_circle_filled 18:00 Троянди для палацу: спільнота квітникарів подарувала понад 150 кущів для Вишнівця 17:00 Як зрозуміти, що дитина готова йти у перший клас та підготувати її: поради психолога 16:00 На Тернопільщині київські спелеологи виявили нову печеру 15:00 У День матері поїзди Укрзалізниці курсують під іменами матерів захисників України 14:03 На Театральному майдані благодійний концерт до Дня матері: збирають гроші на аптечки для захисників photo_camera 13:03 Миру, любові та повернення синів: тернополяни вітають з Днем матері photo_camera 12:00 Залиште ці гроші для себе: як економити на енергоспоживанні 11:00 Тернополяни вітають матусь зі святом: підбірка з соцмереж play_circle_filled photo_camera 10:00 В Україні запрацювали зміни до діючих валютних обмежень 09:00 Війна забрала життя 34-річного Героя з Гермаківки на Тернопільщині Івана Тимківа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up