Невдалий жарт: повідомлення про замінування військового комісаріату в Бучачі не підтвердилося

Невдалий жарт: повідомлення про замінування військового комісаріату в Бучачі не підтвердилося

1 квітня, близько 9 години ранку на електронну пошту ГУНП в Тернопільській області надійшов лист, про те, що в будівлі Бучацького районного військового комісаріату закладено вибуховий пристрій. 

На місце події виїжджали усі екстрені служби. Вибухотехніки разом з кінологами обстежили будівлю та прилеглу територію з метою виявлення можливого небезпечного предмету.

Інформація про замінування не підтвердилася, вибухівки поліцейські не виявили, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Відомості про подію правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 259 Кримінального кодексу України « завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності».

Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення псевдомінера.

Нагадаємо, сьогодні, 1 квітня, на Тернопільщині стартувала призивна кампанія.

Нагадаємо, в березні Верховна Рада України посилила кримінальну відповідальність за неправдиве повідомлення про мінування.

До внесення цих змін санкція статті передбачала від 2 до 6 років ув’язнення – якщо неправдиве повідомлення про мінування було зроблене вперше без тяжких наслідків. Водночас за повторне вчинення даного злочину або таке, що призвело до тяжких наслідків, передбачалося покарання від 4 до 8 років за ґратами.

Тепер за змінами до Закону введено покарання з 4 до 8 років – вже за перше неправдиве повідомлення про мінування, навіть якщо воно не мало тяжких наслідків, але стосується наступних споруд: критично важливі об’єкти інфраструктури, об’єкти чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, заклади охорони здоров’я.

Читайте також Кожен хибний виклик обходиться нам у 60 000. А тепер тернопільським «мінерам» загрожує тюрма
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято 21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита 19:00 Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд 18:00 Сильні заморозки: погода в Тернополі та області 12-14 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up