Прокуратура показала відео, де адвокат і активісти вимагали 71 тисячу за МАФ

Прокуратура показала відео, де адвокат і активісти вимагали 71 тисячу за МАФ
  • Оприлюднили відео, зняте прихованою камерою, що в підприємця вимагали 71 тисячу гривень. Обережно! Є нецензурна лексика
  • Друзі та рідні одного з затриманих назвають це викраденням і політичним замовленням
  • В прокуратурі кажуть, що після резонансу до них почали масово звертатися люди з заявами на фігурантів справи. 

У прокуратурі кажуть, що справу розпочали, оскільки до них 26 жовтня 2017 року звернувся підприємець через погрози та зруйнований кіоск, на який в нього були документи.

Нагадаємо, за нашою інформацією, один із затриманих Олексій Станько.

 

 

 

- Через резонанс справи  ми вирішили розставити всі точки, - каже заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан.  - Потерпілий хотів почати власний бізнес, виготовив документи належним чином і почав будувати кіоск. Однак невідомі особи розвалили цю конструкцію, а через деякий проміжок часу самі прийшли до нього і сказали, що будь-які роботи він буде виконувати лише тоді, коли заплатить їм 2500 доларів. Потім погрожували його дружині.  Через це слідчим відділу прокуратури розпочали досудове розслідування, в ході якого 31 січня 2018 року осіб затримали - одного безпосередньо при отриманні 71 тис. гривень, та двох інших фігурантів, які вимагали передачу грошей.  

Як доказ, в обласній прокуратурі показали журналістам відео. 

- Ми вибачаємось за нецензурну лексику у відео. Просто, якщо забрати її, то взагалі нічого не буде чути, - каже слідчий  в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури області Павло Карпець. -  Перший відеозапис виклав на своїй сторінці у Фейсбуці один з фігурантів у кримінальному провадженні 2 грудня 2017 року. На ньому можна побачити як зрізають конструкцію металевого МАФу,  Наступне відео - це зустріч одного з фігурантів  з потерпілим в магазині, де йде мова і погрози знищення майна, що без передачі коштів вони будувати йому нічого не дадуть. 

На наступному відео фігуранти спілкуються з заявником безпосередньо на місці будівництва МАФу, де також говориться про вимагання грошей. 

- Усім фігурантам вже повідомили про підозру, -  продовжує заступник прокурора. - Завдяки резонансу  до нас масово прихоять люди з заявами на вказаних осіб. Вони боялися, тому звернулись тільки зараз. І окрім цієї справи ми ще маємо три  справи на адвоката та активістів. \

Наразі триває розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.189 КК України (вимагання за попередньою змовою групою осіб).

Злочин викрито спільно із працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Василь
    Ось як виглядає активіст і захисник простих людей, білий і пухнастий.
  • табака
    Хай п...здують на роботу, а то понапридумували на кожному кроці ручних громадських організацій,  які що  можуть то або блокувати концерти або якогось нещасного підприємця "першачка" показушно щемити , а тітушок сцуть  як пси(Березіль тому останній приклад). Єдине шкода що дитина напевне налякалась
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 21:06 У Кременці відкрили осередок ветеранського простору «Незламні духом» 20:00 Куди піти, що побачити у вихідні 4-5 липня у Тернополі 19:02 Cпека відступить, але посилиться вітер: якою буде погода на вихідні на Тернопільщині Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 18:02 Середня зарплата на Тернопільщині перевищила 23 тисячі: кому платять найбільше 17:30 «Нива» поступилася львівським «Карпатам» у контрольному матчі 17:19 Дітей військових і переселенців із Тернополя відправили на відпочинок у Карпати 17:07 Померла лікарка-рентгенолог, яка 40 років працювала у Збаразькій лікарні 16:31 Нові правила «Громадського бюджету» у Тернополі: хто зможе подати проєкт і що буде пріоритетом 16:07 На Тернопільщині взялися за джипінг у заповідниках: про порушення просять повідомляти 15:35 Поліцейські Тернопільщини увійшли до трійки найкращих на чемпіонаті з мініфутболу 15:00 «Все життя — як естафета». Фізкультурно-оздоровчий захід провели для дітей з інвалідністю у Тернополі 14:33 У парках Тернополя заборонили рух транспорту: що зміниться для водіїв 14:00 «Школу – правовий ліцей №2» у Тернополі поділять на два заклади 13:30 У Тернопільській міській раді нова депутатка 13:03 «Подарували другий день народження». У Горинці 9-класник врятував хлопчика, який пішов під воду 12:30 Ще 18 захисникам України посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської громади» 11:53 Пошкоджені будинки, затопило частину села і зняло дах: що відомо про наслідки негоди на Кременеччині 11:45 На Тернопільщині ліквідували пожежу на полі зернових, яку спричинив удар блискавки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up