Справу організованої злочинної групи, яка збувала наркотики по Україні, слідчі Тернополя скерували до суду.
За версією слідства, організатором незаконного бізнесу є тернополянин – 35-річний тренер одного зі спортивних клубів. Як ми писали раніше – йдеться про одного з братів Крамарів.
Він разом із товаришем та братом створив групу, яка розповсюджувала особливо небезпечну психотропну речовину – PVP. Також встановлено факти зберігання та збуту наркотичних засобів у спортивному клубі.
На майно обвинувачених накладено арешт. На даний час усі вони перебувають під вартою.
Досудове розслідування щодо організованого злочинного угруповання, яке займалося масовим виготовленням та розповсюдженням наркотиків, тривало понад рік, повідомили у поліції.
В ході масштабної спецоперації, яка тривала на території Тернопільської, Хмельницької та Київської областей, співробітники управління стратегічних розслідувань спільно із працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки, відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління (відділ детективів), управління патрульної поліції, управління протидії наркозлочинності, слідчого управління, управління «КОРД» та СБУ, за процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області, одночасно провели сімдесят обшуків.
Оперативники затримали 12 осіб, причетних до наркозлочинів. Їм усім обрали запобіжний захід тримання під вартою.
За словами Василя Джиджори, начальника управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області, його працівники спільно з слідчими ГУНП та детективами не один місяць документували групу осіб, яка виготовляла та розповсюджувала метамфетамін.
Організував незаконний підробіток тридцятип’ятирічний житель Тернополя - власник одного зі спортклубів. Його товариш підібрав спільників, які не лише розповсюджували наркотики, але й захищали підлеглих у разі будь-якого нападу, повідомили у поліції.
Читайте також Адвокати хочуть, аби Сергія Крамара відпустили. Що вирішив суд?
- Всі учасники угрупування – люди віком від 20 до 33 років, - каже Андрій Василик. - Вони отримували від організатора метамфетамін і займалися його продажем. За попередніми даними, у день такий бізнес приносив від 25 до 50 тисяч гривень.
Досудове розслідування згідно з статтею 307 частина 3 ККУ завершилося і усі дванадцять підозрюваних постануть перед судом за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у складі організованої злочинної групи.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер