"Розвели" на гроші: за добу на Тернопільщині від шахраїв постраждали троє краян

"Розвели" на гроші: за добу на Тернопільщині від шахраїв постраждали троє краян
  • Псевдопрацівники банку зняли з рахунків жителів області майже 50 тисяч гривень. Серед потерпілих – двоє - з обласного центру та жителька Тернопільського району. 

Люди думали, що спілкуються з працівниками банку та повідомили персональні дані своїх карток шахраям. Як наслідок, з їхніх «електронних гаманців» зникли усі гроші, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Схема, за якою аферисти «розводять» своїх жертв, не нова. Зловмисники телефонують на мобільний та представляються працівникам банку. Лякають людей, що їхня картка  заблокована, з неї намагаються зняти кошти невідомі, або ж повідомляють, що на «електронний гаманець» надійшов платіж  і для того, щоб зарахувати гроші, потрібні персональні дані картки. Мета одна – вивідати у співрозмовника конфіденційну інформацію карткового рахунку і  зняти звідти кошти.

Поліцейські вкотре звертаються до жителів області не довіряти телефонним незнайомцям, ким би вони не представлялися. Завжди перевіряйте інформацію, яку вам розповідають. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – перетелефонуйте до банку за номером, вказаним на платіжній картці, або ж на офіційному сайті установи.

Відео дня

У жодному разі не повідомляйте нікому персональні дані, які стосуються  банківських карток. Розповідайте детально про такий вид афери своїм родичам, знайомим. Чим більше обізнаних людей, тим менше шансів у зловмисників  збагатитися за чужий рахунок.

Читайте також У Тернополі за порятунок племінника пенсіонерка віддала шахраям дві тисячі доларів
 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:10 Юна тернополянка перемогла на міжнародному конкурсі з web-дизайну 17:45 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Товарніцький та Богдан Смоляк 17:31 На Петриківському кільці масштабна ДТП. Рух ускладнений (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:01 Дітей з Копичинців, які отруїлися грибами, повертають матері Від читача 11:55 ❓За які допоміжні засоби надається компенсація для облаштування робочого місця особи з інвалідністю? 16:20 Студентки тернопільського училища отримали спеціальну премію «Skill star» 15:15 У Тернополі 11 липня ремонтують дороги і двори — де виникають затори 15:04 Прийдіть на ярмарок — долучіться до збору на Mavik 14:20 На Мазепи відремонтували тротуар: який вигляд має тепер? photo_camera 13:40 Бучацька громада зустріла звільненого з полону Михайла Барана photo_camera 13:00 Два водії хотіли відкупитися від поліції за «п'яну» їзду 12:10 Будинок адвоката 1912 року в Микулинцях досі не має охоронного договору — відкрили провадження 11:35 Майже 100 тисяч гривень викрали шахраї з картки тернополянина — у чому полагає схема 11:00 В аварії на Будного постраждав пішохід 10:35 У Тернополі відкрили меморіальну дошку загиблим на війні медикам 10:05 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 12-13 липня 09:45 Якою буде погода на Тернопільщині 11-13 липня 09:00 «На щиті» повертається Герой з Бережанщини Михайло Лабайчук 08:00 Тернопільщина рахує збитки: довкіллю завдали шкоди на понад 65 мільйонів гривень 22:00 Фотопастка на Тернопільщині «спіймала» родину борсуків play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up