У Тернополі за порятунок племінника пенсіонерка віддала шахраям дві тисячі доларів

У Тернополі за порятунок племінника пенсіонерка віддала шахраям дві тисячі доларів

У пастку телефонних аферистів потрапила 77-річна жителька Тернополя. Зловмисники виманили в неї  дві тисячі доларів. 

Як встановили правоохоронці, близько обіду до пенсіонерки зателефонував невідомий, який представився працівником слідчого ізолятору. Він ошелешив жінку новиною, що її племінник скоїв ДТП і перебуває в СІЗО, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Аби родича відпустили, потрібно заплатити гроші. Зловмисник не давав своїй жертві оговтатися і сказав, що кошти потрібно передати вже. В результаті пенсіонерка віддала невідомому чоловіку, який прийшов до неї додому, дві тисячі доларів.

Те, що стала жертвою шахраїв, тернополянка зрозуміла наступного дня, коли зателефонувала до племінника. Родич запевнив, що в ніяку аварію не потрапляв. Вже він повідомив про злочин працівників поліції.

Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття шахрайства та застерігають жителів області не довіряти незнайомцям.

- Не поспішайте виконувати умови аферистів, особливо, коли йдеться про гроші, - застерігають у поліції. - Обов’язково перевірте інформацію, зв’яжіться з людиною, котра нібито потрапила в біду, безпосередньо або через друзів, знайомих.

Читайте також  Шахраїв, які дурили людей за схемою "ваш син у поліції", затримали правоохоронці Тернопільщини
2000 гривень і прикраси віддала тернополянка за "порятунок" сина з поліції
За "порятунок" сина жінка віддала шахраям 5,5 тисяч гривень
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:49 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 квітня: будуть обмеження для промисловості та бізнесу 21:02 Військовослужбовці 44 окремої артилерійської бригади освятили великодні паски photo_camera 20:05 Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:00 Колишня боксерка гартує дух ЗСУ. Дивіться відео Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up