Син поламав ребра рідному батьку, бо той відмовився дати гроші на алкоголь

Син поламав ребра рідному батьку, бо той відмовився дати гроші на алкоголь

70-річний чоловік потрапив на лікарняне ліжко після сварки з сином. 

Про пацієнта з побоями повідомив поліцейських фельдшер швидкої медичної допомоги. 70-річного пенсіонера доправили до лікарні після сварки з сином. У потерпілого діагностували чисельні забої та переломи ребер.

У ході спілкування з сусідами та дружиною пенсіонера з’ясувалося, чоловіка побив рідний син. 45-річний гримайлівчанин  зловживає спиртним, це і стає причиною сварок та  бійок. Цього разу батькові перепало за те, що відмовився дати гроші на алкоголь.

Щодо сина слідчі Гусятинського відділення поліції розпочали кримінальне провадження за заподіяння тілесних ушкоджень.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 1 статті 122 ККУ - умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. За скоєне зловмисникові загрожує до трьох років позбавлення волі, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читате також: Фельдшерку з Тернопільщини рятували всім світом через проблеми з серцем, а життя забрав рідний чоловік
 

"Виховання" кулаками: вітчима, який жорстоко бив 4-річного Серафима, притягнуть до відповідальності
 

Довідка:  Стаття 122. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження

1. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, - караються позбавленням волі від трьох до п'яти років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Новини Тернополя за 19-25 січня: дивіться відео! play_circle_filled 20:34 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 січня 20:00 Михайлик-старший прийшов на Різдво та став шостим сином: отець Філюк про велику сім'ю, створену серцем play_circle_filled photo_camera 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії Від читача 17:21 Без стереотипів: жінки опановуються "чоловічі" професії 18:00 Вогонь забрав життя людини у Байковецькій громаді 17:00 «Вітьок — це життя»: у Тернополі презентували книгу про Віктора Гурняка photo_camera 16:00 Чорний кіт впав у 18-метровий колодязь: На Чортківщині рятувальники звільнили чотирилапого 15:17 Чотири автівки потрапили в аварію в Підволочиській громаді: є потерпілі photo_camera 15:00 Через пошкодження обладнання декілька вулиць в Тернополі без світла 14:00 «Виїхати неможливо, машина просто застрягла»: тернополянка показала нерозчищену дорогу в парку Нацвідродження 13:00 Присвятив життя медицині: відійшов у вічність лікар з Бережан Анатолій Герасимʼюк 11:51 Ожеледиця та каша зі снігу і спецсуміші: яка ситуація на дорогах і тротуарах Тернополя photo_camera 11:01 Чому в Тернополі не вивозять сніг? По місту кучугури, а на послугу хочуть витратити п'ять мільйонів photo_camera 10:00 Пережила десять операцій: як почувається 16-річна Єва, яка постраждала від ракетного удару в Тернополі 09:00 На Чернігівщині загинув Герой з Байковецької громади Володимир Гніздів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up