Скільки відмили на «вишиваній» бруківці біля ОДА, перевіряє поліція

Скільки відмили на «вишиваній» бруківці біля ОДА, перевіряє поліція

Наразі проводять експертизу в іншій області. У поліції не називають де саме, аби не їхали «рішати».

Поліція підозрює: завищили вартість як робіт, так і самого матеріалу.

 

Кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190, порушене за матеріалами СБУ, розслідують слідчі головного управління нацполіції в області за фактом заволодіння коштів місцевого бюджету.

Йдеться про постелену «вишивану» бруківку біля пам’ятника Степанові Бандері, що навпроти облдержадміністрації. І на якій, підозрюють у поліції, добре відмили кошти.  

Нагадаємо, капітальний ремонт входу у парк ім. Т. Шевченка біля пам’ятника Степану Бандери в Тернополі розпочали у березні цього року. Згідно з технічною документацією, на цьому об’єкті запланували зняти старі плити і постелити бруківку у вигляді вишиванки, облаштувати газони. Врешті вийшла дуже бідненька «вишиванка». Про це детальніше читайте «То така вишиванка, як я балерина»
- Після проведених обшуків слідство було передано слідчому управлінню головного управління нацполіції в області, - повідомив начальник головного управління нацполіції в області Олесандр Богомол. - Інкримінується: посадові особи розікрали частину коштів громади, внесли неправдиві відомості в акти виконаних робіт. Тобто, завищили вартість як робіт, так і самого матеріалу.

Відео дня

Слідчі вилучили всі документи, допитали всіх осіб, які мають стосунок до об’єкту.  

7 вересня на підставі вилучених документів призначено судово-економічну експертизу для підтвердження збитків. Здійснюють її в одній з установ іншої області. Будуть підтверджені збитки – будуть нести відповідальність посадові особи, які це допустили, каже очільник поліції.

У поліції не кажуть, де саме проводять експертизу, аби причетні до можливого «відмивання» коштів не їхали туди і не пробували «рішати».

Задокументовано практично все, стверджує Олександр Богомол. Час потрібен для того, аби розібратись, скільки вкрали у громади, хто і яким чином.

Всі об’єкти, які будуються за кошти держави чи місцевих бюджетів, перевіряють. Є оперативна інформація щодо можливих порушень – цим займається поліція. Немає такої – є планові аудиторські перевірки.

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України

Стаття 190. Шахрайство

3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Читайте також Майже мільйон – на дорогу в нікуди
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Дадуть відкат і далі все буде тихо
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернопільській бібліотеці відкрили креативний простір для молоді 21:03 Що сталося з приміщенням, де працювала аптека №78: дивіться відео play_circle_filled 20:00 Назвали п'ять громад Тернопільщини, які найбільше підтримували армію 19:04 У Тернополі чоловік за 12 тисяч доларів обіцяв «порішати» із СЗЧ Від читача 18:55 Брифінг на тему: "Свідомий вибір професії - запорука успішного майбутнього" 18:25 46-річний чоловік, який знепритомнів на вул. Лепкого — живий 18:00 Дмитро Підручний представив Україну на перших змаганнях нового біатлонного сезону 17:40 У Бережанах затримали двох лікарів: підозрюють в отримані грошей за «діагноз» військовому play_circle_filled photo_camera 17:07 Гучні затримання на Тернопільщині: дев'ять людей отримали підозри за «схеми» з мобілізацією 16:50 Чи чекати знову відключень світла, пояснили в «Укренерго» 16:10 Студентський квиток для галочки? Чому хлопець з Тернополя ніде не може скористатися знижкою на проїзд 15:40 У Ланівцях в останню путь провели учасницю бойових дій, волонтерку Ірину (Яру) Березій 15:10 Понад 30 років присвятила роботі в Західноукраїнському університеті: відійшла у вічність Лариса Микитюк 14:36 На Театральному майдані самокат збив жінку: водій втік з місця аварії 14:00 На двох вулицях Чорткова запровадять односторонній рух 13:26 У Тернополі за вихідні сталися два нещасних випадки 13:00 Зірвав ланцюжок із хрестиком і втік: у грабежі підозрюють 29-річного жителя Тернополя 12:30 Лавки з сонячними панелями за майже 140 тисяч хочуть встановити в Тернополі: як вам таке 12:05 У Тернополі відкрили духовний центр «Покров» для допомоги родинам загиблих захисників 11:20 Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up