Студента-іноземця Ерітьє, якого убили 9 травня, поховають у Тернополі 21 травня

Студента-іноземця Ерітьє, якого убили 9 травня, поховають у Тернополі 21 травня
  • Прощальна церемонія відбудеться 21 травня за адресою Микулинецька, 27 о 9 годині.
  • У судовому реєстрі ми знайшли ще одну справу дворічної давнини, де неповнолітню дівчину намагались притягнути до відповідальності за «хуліганку». Там теж фігурував іноземний студент.

Іноземного студента-другокурсника Ерітьє, якого убили 9 травня, ховатимуть таки у Тернополі. Про це повідомляють в соцмережах.

У повідомленні просять одягати маски тим, хто прийде на прощальну церемонію, водночас наголошують, що не має бути скупчення людей.  

Батьки довго вагались і хотіли забрати тіло сина на батьківщину, в Конго. Про це розповіли журналістам у близькому оточенні загиблого студента. Однак, ймовірно, через карантинні обмеження не могли вирішити бюрократичні питання. Тому прийняли рішення поховати у Тернополі. Тут, нагадаємо, перебуває сестра Ерітьє – дівчина також навчається на другому курсі, але вони з братом були на різних спеціальностях.

Відео дня

Тим часом підозрювана у вбивстві іноземного студента намагається оскаржити у суді міру запобіжного заходу. Коли буде розгляд справи – поки невідомо. Принаймні у графіках розгляду справ цієї ще немає. Дівчина зараз перебуває у слідчому ізоляторі та днями їй мало виповнитись 18.

Детальніше читайте Своє 18-річчя Соломія, яку підозрюють у вбивстві іноземного студента Ерітьє, зустріне за гратами
У судовому реєстрі ми знайшли ще одну справу дворічної давнини, де неповнолітню дівчину Соломію намагались притягнути до відповідальності за «хуліганку». Там теж фігурував іноземний студент.

Згідно з постановою міськрайсуду від 6 грудня 2018 року, студентку 2-го курсу економічного коледжу Тернопільського національного економічного університету, звільнили від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі ст. 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

  • 29 листопада 2018 року о 19 год. 25 хв. дівчина, перебуваючи в коридорі загального користування 5-го поверху будинку №35 по вул. Збаразька в м. Тернопіль, виражалася нецензурними словами, своїми діями порушувала громадський порядок і спокій громадян, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - йдеться у матеріалах справи.

У судовому засіданні студентка свою вину визнала, у вчиненому щиро розкаялася. Пояснила, що 29 листопада 2018 року о 19 год. 25 хв. вона перебувала в кімнаті гуртожитку. Її друг, громадянин Нігерії, який також там знаходився, вийшов у туалет. Дорогою посварився з сусідкою – та ображала його нецензурною лайкою. Хлопець повернувся в кімнату і поскаржився на даний факт Соломії. Після цього в двері кімнати почали стукати сусіди, іноземець вийшов і розпочалася словесна перепалка. Вийшла і Соломія.

  • На даний час вона примирилася з сусідами, попросила вибачення за вчинене, - йдеться у матеріалах справи.

Відповідно до ст. 173 КУпАП, дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

  • Водночас, суд вважає за необхідне застосувати ст. 22 КУпАП, яка передбачає можливість звільнення особи від адміністративної відповідальності при малозначності правопорушення, а справу про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП закрити, оскільки діяння, вчинене студенткою, містило у собі всі юридичні і суб'єктивні ознаки, що характеризують правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП, - йдеться у постанові, - але внаслідок всіх конкретних обставин воно не відповідало тій суспільній небезпечності, яка є типовою для цього виду правопорушення.

Зокрема, її дії суб'єктивно не були направлені на заподіяння шкоди суспільним інтересам, юридичним та фізичним особам.

  • При цьому суд врахував щире каяття особи, що притягується до адміністративної відповідальності, ту обставину, що вона усвідомила протиправність своєї поведінки, примирилася з сусідами, - йшлось у постанові суду. – І є підстави вважати, що надалі не буде скоювати правопорушень, відсутність спричиненої шкоди та обставин, що обтяжують адміністративну відповідальність.

Редакція висловлює щирі співчуття родині, друзям, студентам та усім, хто знав Ерітьє. Вічна йому пам’ять…

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • Тетяна Копець
    Не кажіть і не пишіть нічого,просто помоліться за його душу!!!
  • Сусід
    Курва сільска, захотіла стрибати по грошовитим "гачкам" ще й вбила людину. Шо за кончена мразота... То село вже зовсім дике, нехай хвости свиням крутять і в міста не лізуть... звірина якась...
  • Валентина Ильюшина
    Сором і ганьба расистам !!!!!! Навіть коментарі гидко читати. Душа в деяких темніша за колір шкіри цього хлопця.
  • Наталья Наталья
    Ну и на хрена лепить одно к другому? Намагалися притягти до адміністративної відповідальності 2 роки тому........., зачем смешивать мух и котлеты? Лишь бы раздуть! Одним словом бульварная пресса!
    True reply Наталья Наталья
    Це вони підмітили, що ще два роки тому, убивця водила до себе у гуртожиток чорних, скільки їй тоді було? 16!!!!!! Щоб не робили з неї невинне ягнятко, а з чорного , нехай земля йому буде пухом, гвалтівником!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:26 Дрифт на Торговиці: штраф отримав водій BMW за небезпечні маневри на кільці play_circle_filled 21:00 Світ має знати: стрічка «Херсон: Сафарі на людей» вийде на великих платформах та ТБ play_circle_filled photo_camera 20:03 Закинутий торговий центр у центрі Тернополя можуть відновити photo_camera 19:00 Як отримати компенсацію за товари, які ветерани придбали для ведення бізнесу Від читача 15:40 Як знайти роботу, коли не знаєш, чого хочеш? 18:00 Прокуратура скасувала рішення облради про ліквідацію спецшколи в Гримайлові play_circle_filled 17:30 13-річна художниця з Тернополя Єва Зубрицька отримала премію імені Івана Марчука 17:05 Чи розслідує поліція справу щодо падіння чоловіка з 5-го поверху ТЦК: журналісти запитали 16:35 Керівника коледжу та двох працівників підозрюють в отриманні хабарів за допомогу військовозобов'язаним 16:03 Які проєкти «Громадського бюджету 2025» зібрали найбільше голосів photo_camera 15:30 Тернополянин помер після пожежі у квартирі: що відомо про обставини 15:00 Колишнього слідчого з Тернополя засудили у Лондоні за сексуальне насильство над жінкою 14:20 Таємниця вірменської криниці у Язловці: експедиція відкрила унікальну 400-річну пам'ятку 13:45 Юні винахідники з Тернополя здобули перемоги на чемпіонаті в Києві 13:10 Демонтували стару бруківку та перекрили прохід: у центрі міста облаштовують безбар’єрний маршрут photo_camera 12:31 П'яний водій у Тернополі пропонував 10 тисяч хабаря аби уникнути відповідальності 11:55 Завершилося голосування за «Громадський бюджет» у Тернополі: скільки людей проголосували 11:20 Зіткнулись мікроавтобус та легківка: деталі смертельної аварії на Чортківщині 10:40 З рахунку кременчанки зникло 70 тисяч: що не потрібно робити, аби не натрапити на шахраїв 10:10 Ремонт та термомодернізацію проводять у садочку №20
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up