Судитимуть податківця: посадовець із сином вимагали 40 тисяч доларів неіснуючого боргу

Судитимуть податківця: посадовець із сином вимагали 40 тисяч доларів неіснуючого боргу

Посадовець разом із сином, директором місцевого підприємства харчової промисловості, вимагали у колишнього співробітника комбінату сплатити неіснуючий борг у $40 тисяч.
 

Слідством встановлено, що керівник податкової інспекції разом із своїм сином, залучивши двох представників криміналітету, вимагали у громадянина грошові кошти за нібито привласнену ним продукцію під час його роботи на підприємстві, керівником якого є син посадовця.
При отриманні частини «боргу» в сумі 10 тис доларів США посадовця разом із спільниками викрили та затримали правоохоронці.
Розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові.

Детальніше про даний інцидент читайте у статті: СБУ затримала керівника податкової інспекції Тернополя та його сина за вимагання 40 тисяч доларів
 

Тернопільська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 189, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 189 КК України стосовно начальника Тернопільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області, що вимагав разом із спільниками 40 тис дол США неіснуючого боргу в тернополянина.

Нагадаємо, нещодавно на "Канаді" поліція та спецслужби затримали подружжя.

Слідством встановлено, що подружжя володіло інформацією про особисте життя потерпілого та шантажувало її розповсюдженням, якщо він не заплатить їм 5000 доларів США. При отриманні 4300 доларів США з обіцяної суми чоловіка й жінку затримали правоохоронці у Тернополі. Більше можна прочитати за посиланням

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято 20:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня. В новорічну ніч дехто буде без електрики 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому депутати обласної ради проігнорували сесію 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством 11:30 На Лукіяновича горів генератор, вогонь пошкодив будівлю 10:56 «Безпечна доставка» обернулась втратою грошей з карти для тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up