Судитимуть подружжя, яке вимагало в тернополянина 5000 доларів за мовчання про його особисте життя

Судитимуть подружжя, яке вимагало в тернополянина 5000 доларів за мовчання про його особисте життя

Судитимуть подружжя тернополян.

 

За вимагання коштів й отримання від жителя Тернопільщини 4300 доларів США за нерозголошення особистої інформації судитимуть подружжя. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області.

Вимагали 5 тисяч доларів

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 189 КК України стосовно чоловіка та дружини, які вимагали і отримали від потерпілого 4300 доларів США за нерозголошення відомостей  щодо нього. 

Слідством встановлено, що подружжя володіло інформацією про особисте життя потерпілого та шантажувало її розповсюдженням, якщо він не заплатить їм 5000 доларів США.

Нагадаємо, як раніше писали "20 хвилин", це подружжя тернополян.

Читайте також На "Канаді" поліція та спецслужби: за що затримали подружжя. Відео редакції "20 хвилин" (ОНОВЛЕНЕ)

При отриманні 4300 доларів США з обіцяної суми чоловіка й жінку затримали правоохоронці у Тернополі.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області під процесуальним керівництвом прокуратури .

Що кажуть в поліції?

29 березня у поліції повідомляли, що тернопільські слідчі скерували до суду обвинувальний акт щодо двох тернополян, котрі вимагали кошти за нерозголошення особистої інформації. На лаві підсудних опинилося подружжя з Тернополя. Злочинну діяльність даних осіб поліцейські документували з початку року.

Нагадаємо, в січні оперативники підрозділу захисту інтересів суспільства і держави,  спільно з спецпризначенцями КОРДу затримали двох тернополян. Зловмисників піймали  під час отримання ними частини суми, яку вони незаконно вимагали у потерпілого.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік та дружина протягом місяця вимагали у мешканця обласного центру п’ять тисяч американських доларів за нерозголошення особистої інформації, яка стосувалася приватного життя потерпілого.

22 січня вони домовилися про зустріч з жертвою вимагання та прийшли забрати 4300 доларів. Проте, поліцейські завадили їх злочинними намірам.

Затриманим слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 189 КК України, а саме у вимозі передачі чужого майна з погрозою  розголошення відомостей, які потерпілий бажає зберегти в таємниці (вимагання), вчинене за попередньою змовою групою осіб, та таке, що завдало значної шкоди потерпілому. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Після зібрання достатньої кількості доказів, слідчі скерували обвинувальний акт до суду. Крапку у справі поставить Феміда.


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Олексій Депутатів та Володимир Гоменюк 08:00 На «Східному» та «Канаді» 11 червня промиватимуть мережі — тернополянам радять запастися водою 22:00 У «Дії» влітку з'явиться нова корисна послуга для водіїв 21:00 Лісовий відреагував на дискусію зробити математику необов’язковою на НМТ Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 20:00 Перетворили старий хлів на сімейну майстерню: подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі та декор 19:00 Від черешні до молодої картоплі: які ціни на ринку Тернополя play_circle_filled photo_camera 18:03 Тернопільський музей поповнився унікальною церковною реліквією photo_camera 17:30 Восьмеро ангелів, чиї мрії обірвала війна: згадаємо дітей, загиблих у Тернополі 17:00 Синоптики попереджають про грози на Тернопільщині 16:20 Кременецькому ботанічному саду виповнюється 220 років 15:35 На вулиці Родини Барвінських демонтували незаконно встановлені обмежувачі руху 15:06 Розстріляв трьох цивільних у Доброводах: засуджений оскаржує довічне ув’язнення 14:10 На Тернопільщині п'яний водій ЗАЗ Sens врізався у вантажівку та злетів у кювет 13:36 Тернопільщина першою в Україні впровадила автоматичний запис дій поліцейських під час застосування зброї 13:00 Жителя Чорткова уже вдруге затримали із забороненими речовинами 12:41 Бойові підрозділи корпусу «Азов» на дронових навчаннях у Швеції (Прес-служба) 12:30 У Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями photo_camera 12:00 В аварії на Поліській травмувався мотоцикліст 11:33 Десятки дзвіночків на деревах: у Тернополі вшанували пам'ять дітей, які загинули через війну photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up