Судитимуть працівників автошколи, що підробили документи

Судитимуть працівників автошколи, що підробили документи
  • Поліцейські викрили схему фальсифікації документів в одній з автошкіл районного центру.
  • Резонансу цій історії додала смертельна аварія, причетною до якої виявилася одна з учениць приватного закладу, де готували майбутніх водіїв.

Чортківською місцевою прокуратурою скеровано до суду два обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за фактом підроблення документів працівниками приватного підприємства, що займається підготовкою водіїв у Борщові.

Читайте також: «Заочне» навчання в автошколі обернулося трагедією: у ДТП загинула дівчина
 

Викладач та інструктор з водіння вищевказаного підприємства внесли недостовірні відомості до журналу обліку успішності теоретичної підготовки та відвідування занять з практичних навичок водіння, індивідуальних книжок обліку навчання на автотренажерах і водіння транспортних засобів категорії "В" двох учнів, які у період навчання в автошколі насправді перебували за кордоном.

Серед вказаних учнів була 19-річна дівчина, яка в день складання іспитів у сервісному центрі, отримавши посвідчення водія, вчинила аварію зі смертельним наслідком.

Завершили розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.358, ч.4 ст.358 КК України.

Подальшу долю працівників автошколи вирішить суд, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Vitaliy Koval
    Я в даний час здаю на категорію А та А1.  Школа взяла за навчання кошти у розмірі 2450 грн за дві категорії. Навчання практичне не проводилось. На категорію А1 записали що навчавчя на моторолері Верховина. Категорія А на мотоциклі Мінськ Радянського виробництва. Система працює
  • George Vol
    Та схема постійно працює, якщо поліція тільки дізналась то або нехватає професіоналізму або не хочуть нічого робити. Це ж не складно перевірити порівняти списки випуснмків автошкіл з даними перетину кордону.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 13:00 100 років виповнилося довгожительці з Тернополя Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:01 У Тернопільському районі згорів автомобіль 11:15 На Володимира Великого згорів закинутий дачний будиночок 10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up