Тернополянина обікрала 17-річна дівчина із сайту знайомств

Тернополянина обікрала 17-річна дівчина із сайту знайомств

Спілкування через сайт знайомств, зустріч в готелі, втрата грошей та майна – так закінчилася інтрига 38-річного тернополянина з 17-річною жителькою Волочищини Хмельницької області.

До поліцейських Тернопільського відділу  зателефонувала адміністратор  готельного комплексу і повідомила, що одного з клієнтів закладу обкрадено. Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили – потерпів 38-річний житель Тернополя.

Зі слів чоловіка, готельний номер він винайняв для ближчого знайомства з дівчиною, але трохи хильнувши, заснув. Коли прокинувся, то виявив, що немає ані грошей, ані золотого персня, ані мобільного телефону. Загалом втратив 1300 гривень, сто євро, каблучку вагою п’ять грамів та Apple iPhone 5.

Поліцейські оперативно розшукали зловмисницю. Нею виявилася 17-річна жителька Хмельниччини. Жінка півроку тому народила дитину. Допомоги чекати було нізвідки, адже сама сирота, нею опікувалася лише бабуся, тож вирішила на сайті знайомств шукати «спонсорів». Тернополянин й став жертвою.

У зловмисниці вилучено крадені телефон та золотий виріб, а от гроші встигла витратити.

Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 185 КК. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Anonymous
    чоловіки  лохи ))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 З 1 вересня студенти отримуватимуть вдвічі більші стипендії 21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up