У "Топільче" напали та пограбували 55-річного чоловіка. Зловмисник встиг придбати квиток на поїзд та збирався втекти з міста

У "Топільче" напали та пограбували 55-річного чоловіка. Зловмисник встиг придбати квиток на поїзд та збирався втекти з міста
  • Тернопільські поліцейські підозрюють у вчиненні грабежу раніше судимого закарпатця.
     
  • Правоохоронці не дали можливості гастролеру покинути Тернопіль після вчиненої крадіжки, хоча у лиходія вже був квиток, куплений на награбовані гроші.

 55-річний житель Тернополя повідомив на лінію "102" про те, що в парку «Топільче» близько 23.00, 20 квітня на нього напав невідомий чоловік, завдав тілесних ушкоджень та відібрав сумку, де були мобільний та гроші, - розповіли правоохоронці. Сума завданих збитків становила 12 тисяч гривень.

Розшуківці припустили, що до злочину може бути причетний хтось із заїжджих, тому одразу було надіслано орієнтування нарядам, що несли службу на вокзалах. І вже через годину на залізничному вокзалі правоохоронці помітили підозрілу особу, що за описом була схожа на нападника.

Ппричетним до пограбування виявився 20-річний житель міста Ужгород Закарпатської області. До слова, молодик нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за аналогічні злочини. У нього вилучили мобільний потерпілого, а  гроші  зловмисник встиг витратити, у тому числі на придбання квитка до Ужгорода. 

 

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 186 ККУ – грабіж, поєднаний з насильством. Закарпатця перевіряють на причетність до вчинення інших протиправних діянь на території області, повідомиили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: У Тернополі обікрали 19-річного хлопця, який повернувся із заробітків. Зникла велика сума грошей
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
  • Борис Солан
    Це якийсь расизм з боку поліції і читачів з їхніми коментами..А як же мультикультуралізм????..Грабіж це ж частина ..ромської культури...Чорне життя має значення !!!
  • Роман Сом
    Запасні індєйци робити не хочуть
  • Руслан Фролов
    За час 12 кусков среди ночи на что их можно было спустить. Менты их у него же и забрали, ещё по 186 поехал..
  • Тарас Броневич
    Карати   виродка
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:37 Псевдобанкір змусив жінку відкрити кредити й переказати 79 тисяч — поліція розслідує 09:00 На щиті повертаються Герої з Великогаївської громади Володимир Демчишин та Михайло Копачівський 08:00 Матері в молитві: у Зборові відзначили 20-річчя спільноти photo_camera 22:00 Незламні духом: ветерани з Тернопільщини вибороли призові місця на змаганнях з пауерліфтингу Від читача 09:42 Безпека дітей у кіберпросторі та основні загрози. 21:00 Професійні дилеми у роботі з травмою. Перевірте себе 20:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 2 грудня 20:01 «Бункер С» знову зі світлом! Волонтери відновили роботу та просять допомогти продуктами photo_camera 19:03 15-річний підліток загинув у аварії через тиждень після свого дня народження 18:09 В Україні змінюють календар профілактичних щеплень: що треба знати 17:30 Оголосили переможців КонтраFACTS Media Awards 2025. «20 хвилин» отримали перше місце 17:00 Проблеми з доступністю та перешкоди на доріжках. Відомий бігун розкритикував умови на тернопільському стадіоні 16:45 Померла викладачка Тернопільської музичної школи №1 Наталія Залюбовська 16:10 На Грушевського видалили дерева та висадили молоді катальпи photo_camera 15:45 Попередження на водіїв на Тернопільщині оголосили через туман та дощ 15:10 У парку «Сопільче» відремонтували міст біля звіринця: що змінилося і скільки це коштувало? photo_camera 14:35 Зимова підтримка: на що українці витрачають допомогу від держави 14:00 Тернополянин отримав $6000 за обіцянку вплинути на переміщення військового. Справа у суді 13:33 Аварії на Тернопільщині: троє загиблих, четверо отримали травми 12:45 Смертельна аварія на Чортківщині: загинув водій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up