В дівчини вкрали Samsung Galaxy A7 з кишені пуховика, коли вона саме виходила з маршрутки №19 8 листопада близько 17.00.
16-річна дівчина в сльозах прибігла до міськвідділу поліції.
- Їхала в не дуже переповненій 19-й маршрутці, стояла біля дверей, - каже тернополянка Юлія. - Виходжу біля "зеленої церкви", і розумію, що я не знаходжу телефону в кишені, а біля ніг лежить мій студентський. Лечу назад в маршрутку, кричу "Де мій телефон?", всі мовчать. І тут я згадала, що після мене з маршрутки вийшов хлопець, і побіг до кооперативного коледжу. Як він виглядав, я не пам'ятаю.
Дівчина надіється, що телефон таки повернуть, бо він для неї є дуже цінним. Купила телефон у Тернополі, всі документи на нього є.
- Я засмутилася не через втрату фото чи акаунтів в соцмережах. Просто це найдорожча матеріальна річ, яка в мене є, - продовжує дівчина. - Це подарунок мами, їй нелегко на нього заробити. Він 10 тисяч гривень коштує, а мама ще кредит за нього не віддала. Вона трохи засмутилася, але сказала, що це не кінець світу. А ще мені в голові не вкладається, чому так люди роблять? Хтось тяжко заробляє, а хтось просто краде.
В поліції кажуть, стосовно крадіжки телефонів до них звертаються ледь не кожного дня. Однаки шанси знайти телефон все ж є.
– Переважно телефони крадуть громадському транспорті, на ринках, в торгових центрах та в інших місцях скупчення людей, - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – Також часто телефони крадуть в школярів. Діти залишають телефони без нагляду, і в школу можуть зайти сторонні особи.
Патрульна поліція Тернополя пропонує декілька порад, які допоможуть Вам уберегтися від пограбування:
1. Повертаючись додому у вечірній час, йдіть по освітлених і багатолюдних вулицях.
2. Їдучи в громадському транспорті, телефон і гаманець краще тримайте в руці.
3. Сумку безпечніше носити на ремінці, через плече, притискаючи її до тіла.
4. Не несіть у руках дорогий мобільний телефон – це може спровокувати грабіжника.
Найчастіше жертвами пограбувань стають підлітки, жінки та особи у нетверезому стані. Забирають переважно сумки, гаманці, а також мобільні телефони та зривають прикраси із дорогоцінних металів.
Якщо ви стали жертвою пограбування, обов’язково, зверніть увагу на прикмети злочинця і невідкладно телефонуйте на спецлінію102. Апдже значна частина вуличних пограбувань розкривається саме по гарячих слідах.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 15 від 9 квітня 2025
Читати номер
Александр Лозохвост
Почитайте цю статтю і дізнаєтесь багато корисного про кредити https://poltava.to/news/55765/
Балушов Андрей
David Starr reply Балушов Андрей
Anonymous
Андрій Віталійович