Валентин, який вбив залицяльника матері і зняв усе на відео, уже під вартою

Валентин, який вбив залицяльника матері і зняв усе на відео, уже під вартою
  • Вбивство трапилось на вул. Збаразькій ввечері 31 липня: 22-річний хлопець зарізав 33-річного залицяльника своєї матері.
  • Підозрюваного затримали. У п'ятницю, 2 серпня, в міськрайонному суді йому обирали міру запобіжного заходу. 

 

Нагадаємо, про вбивство, яке трапилось в районі "шостого" редакцію "20 хвилин" 1 серпня повідомив читач. Згодом у поліції інформацію підтвердили: повідомлення про чоловіка з множинними колото різаними ранами на тілі та шиї поліцейські отримали 31 липня о 23.06 від медиків "швидкої". Як розповідає подруга загиблого, вони деякий час зустрічалися, але ці стосунки не подобалися її двадцятидворічному синові. Близько опівночі чоловіки почали сваритися. Під час конфлікту підозрюваний схопив кухонний ніж і почав завдавати удари своєму співрозмовнику. Процес вбивства хлопець знімав на телефон.

Хлопця затримали . Дана подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 115 частина 1 ККУ. Триває слідство. 

А 2 серпня у міськрайонному суді розглянули клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного Валентина Ш. у вбивстві, яке трапилося 31 липня близько 23 години на вулиці Збаразькій.

Як повідомили 5 серпня у суді, клопотання задовільнили. Міра запобіжного заходу у вигляді взяття під варту з 1 серпня до 28 вересня. Якщо за цей час слідство завершиться і справу передадуть до суду, то розпочнуться судові засідання. Якщо ж слідство ще триватиме, то міру запобіжного заходу продовжать. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ігор Євгенович
    я думаю, що дуже велика вина у даній трагедії лежить на суспільстві, на кожному з нас. Нам не потрібно жити по принципу " моя хата скраю", або " І навіщо воно мені". А ще велика вина лежить на наших урядовцях всіх рівнів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:51 У Тернополі водій «під наркотиками» втікав від патрульних: його авто протаранило службовий автомобіль 11:00 Мультики, жахи й драми: що подивитися у кінотеатрах Тернополя і де дешевші квитки 09:51 Помер народний артист України Богдан Іваноньків 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Приймаса, Ігоря Ніздропу та Петра Стечишина Від читача 18:22 Спростування наклепу стосовно діяльності КП «Тернопільводоканал» 22:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня 21:03 Школярка з Кременеччини виборола призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології 20:03 Дівчинка, яку мама покинула на Київській, вже під опікою родини. А що зі справою біологічної матері? 19:00 Живе у гуртожитку із батьками і братом. Ветеран Андрій Мавдюк, який втратив на війні руку і око, отримає житло 18:05 Понад 30 років віддала учням: відійшла у Вічність вчителька Тернопільської школи №27 Світлана Пушкар 17:00 Заборона на вилов риби діятиме на Тернопільщині з 1 квітня 16:15 У Тернополі призупиняють опалювальний період: дата 15:30 Юрія побили і винесли помирати на мороз: є вирок суду 15:00 Надіслав гроші, а фари до авто не отримав: водій натрапив на шахрайську схему 14:25 Ціну підняли майже на 50%: у Заліщиках суд скасував угоди на електроенергію 13:50 У Тернополі вшанували пам'ять загиблих Героїв та Героїнь поминальною панахидою 13:25 Дивани Тернопіль: підприємець Ігор Отрубчак розвиває бренд «Три Дивани», власне виробництво та соціальні мережі (новини компаній) 13:03 На Тернопільщині загинув чоловік, коли спалював суху траву. Ще один — постраждав (оновлене) 12:55 Аварія на Об'їзній забрала життя трьох людей: справу передали до суду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up